Процес створення JUNGSTARS

Досконалі в кожній деталі

Процес відновлення однаковий для всіх моделей наших б.в. навантажувачів і проходить в 6 етапів. Протягом всього процесу відновлення кожний крок піддається жорсткому контролю. Як результат ніщо не уникає нашої уваги, що гарантує високий рівень безпеки та надійності кожної деталі. Ви отримуєте вигоду від більш низьких витрат під час купівлі техніки та від її високої вартості під час перепродажу. Іншими словами переваги JUNGSTARS незаперечні.

Етап 1: Первинна інспекція  

Під час первинної інспекції ми визначаємо стан навантажувача. Як правило всі зношені та ті що відповідають за безпеку деталі, такі як колеса та гальма, замінюються на нові оригінальні запасні частини.  

Етап 2: Демонтаж

На цьому етапі техніка повністю розбирається та ретельно очищується. Робочі матеріали, такі як гальмівна рідина, моторне та гідравлічне мастило утилізується екологічним способом.

Етап 3: Реконструкція компонентів

Тут починається відновлення або ремонт окремо кожного компоненту. У відповідності з типом навантажувача ми замінюємо шини та пружини, відновлюємо ходову частину, а також встановлюємо нові підшипники та болти. Відновлюються також коробка передач та двигун, зношені деталі замінюються на нові. Виконується капітальний ремонт акумуляторної батареї або її заміна. Демонтуються вантажопідйомна мачта, замінюються ланцюги та труби.

Етап 4: Очищення поверхні                  

Кузов навантажувача та вантажопідйомна мачта шпаклюються, шліфуються та фарбуються. Перевіряються та при необхідності замінюються захисний дах, кермове управління, Боковий зсув, циліндри нахилу та акумулятори продуваються стисненим повітрям та заново фарбуються.

Етап 5: Збирання  

Шасі, вантажопідйомна мачта та всі компоненти заново збираються, таким чином навантажувач відновлюється. Готовий навантажувач тепер зовсім як новий.

Етап 6: Фінальна перевірка  

На фінальному етапі навантажувач проходить останню перевірку за допомогою функціонального тесту з номінальним навантаженням. Кожний навантажувач після проведеного промислового відновлення стає Jungheinrich JUNGSTAR  преміум якості та з сертифікатом безпеки.

Контакти з питань б/в техніки

Яна Будько
Тел. 044 583 1 583 (вн. 111)
Моб. тел: 067-21-15-545
Надіслати листа

Відео: Відновлення техніки

Актуальні пропозиції: