Якість JUNGSTARS

Наш 5-зірковий принцип

Відновлені навантажувачі-JUNGSTAR, залишаючи наш центр б/в техніки в Дрездені є сертифікованими в прямому сенсі слова. Цей сертифікат відповідає 5-зірковому стандарту якості, де кожна зірка  харакетризує кожний крок нашого процесу відновлення.

1 зірка: за безпеку

Коли навантажувачі JUNGSTAR залишають наш центр з відновлення техніки вони відповідають останнім стандартам відповідних правил техніки безпеки та указів ЄС.

2 зірка: за технології

Тільки якщо кожний компонент навантажувача повністю справний, вилочний навантажувач здатний працювати на повну потужність. Саме тому під час відновлення ми приділяємо увагу кожній деталі.

3 зірка: за зовнішній вигляд

Після ретельного очищення та перефарбування транспортних засобів та їх компонентів навіть фахівці не зможуть відрізнити JUNGSTARS від абсолютно нових навантажувачів.

4 зірка: за надійність

Ми єдина компанія в нашій галузі, що проводить повний демонтаж транспортного засобу, включаючи заміну або відновлення кожного механічного або гідравлічного компоненту,  позбавляючи Вас від додаткових витрат.  

5 зірка: за стабільність

Наше відновлення транспортних засобів б.в. значно знижує споживання ресурсів та енергії. У порівнянні з виробництвом абсолютно нових навантажувачів зберігається 80%  викидів CO2. Більше того, ми гарантуємо професійну та екологічно-чисту утилізацію робочих рідин та транспортних засобі що вичерпали всій ресурс. 

Контакти з питань б/в техніки

Яна Будько
Тел. 044 583 1 583 (вн. 111)
Моб. тел: 067-21-15-545
Надіслати листа

Актуальні пропозиції:

Переглянути всі пропозиції