Б/в навантажувачі

Jungheinrich

До Вашої уваги актуальні пропозиції б/в навантажувачів зі складу в Києві...

Б/в техніка

Незмінна якість за привабливою ціною

Б/в навантажувачі від Jungheinrich, це техніка у хорошому стані, після капітального ремонту з гарантією та привабливою ціною. Всі б/в навантажувачі проходять випробування на відповідність правилам техніки безпеки. До Ваших послуг найбільший у Європі парк б/в техніки, в тому числі і парк відновленої б/в техніки із заводу в Дрездені - JUNGHSTARS.   

JUNGSTARS – це найкращі на ринку  б/в навантажувачі, що пройшли промислове відновлення на спеціалізованому заводі Jungheinrich. Наш високоякісний ремонт з п’ятизірковим принципом гарантує: Що кожний транспортний засіб  відновлюється до ідеального технічного та візуально стану з найвищими показниками безпеки та стабільності . 

Ми пропонуємо повний спектр послуг для наших клієнтів для того, щоб процес закупівлі та поставки техніки спростити до мінімуму.  Просто зателефонуйте нам і ми проконсультуємо і допоможемо підібрати Вам навантажувач що повністю відповідає вашим потребам.

Наш 5-зірковий стандарт якості

П’ять зірок, одна обіцянка: наші JUNGSTARS  це  безпека, сучасні технології, відмінний зовнішній вигляд, надійність, стабільність.

Детальніше

Переваги

Придбавши JUNGSTAR, Ви отримуєте ряд економічних, технічних та екологічних переваг.

Детальніше

Концепція відновлення

Для того, щоб стати JUNGSTARS преміум якості, всі наші б/в навантажувачі проходять 6 етапів відновлення.

Детальніше

Контакти відділу б/в техніки

У вас є запитання щодо б/в техніки Jungheinrich? Тут ви знайдете відомості про контактну особу.

Детальніше