Премія IFOY

В 2013 році, з метою відзначення найкращих у світі вилочних навантажувачів та рішень в галузі внутрішньоскладської логістики, була заснована премія International Forklift Truck of the Year (IFOY), переможці якої визначаються щорічно.  З самого початку концерн Jungheinrich є постійним учасником змагань і кожен рік виборює хоча б одну з бажаних винагород.

Спільна історія - IFOY Award та концерну Jungheinrich

Перемога в категоріях для транспортних засобів або інтелектуальних рішень залежить здебільшого від двох основних факторів: по-перше від результату тестів IFOY, які базуються на тестах Андерсона, розроблених німецьким журналістом Тео Егбертсом, що спеціалізується в темах логістики. По-друге, від вердикту журі, яке складається з багатьох відомих спеціалістів галузі.

IFOY 2017

Наші фіналісти IFOY Award 2017 року: EMD 115i в категорії "Складське обладнання" та система визначення внутрішнього позиціювання в категорії "Винахід року".


Детальніше

IFOY 2015

Ще один тріумф на конкурсі IFOY 2015. Наш EFG S30s переміг в категорії "Навантажувач з противгою, вантажопідйомністю до 3,5 тонн".

Детальніше

IFOY 2016

Цього року журі конкурсу видвинуло нашу продукцію до участі в конкурсі в трьої різних категоріях: вузькопрохідний штабелер, буксирувальний потяг та техніка спеціального виконання.

Детальніше

IFOY 2014

Наш електричний навантажувач EFG S40s став переможцем конкурсу IFOY 2014 в категорії "Навантажувач з противагою, вантажопідйомністю від 3,5 тонн"

Детальніше

IFOY 2013

Наш штабелер з висувною мачтою ETV/ETM 216, навантажувач з гідростатичним приводом DFG/TFG 540s стали переможцями конкурсу IFOY 2013.  

Детальніше

Зв’язок із компанією

У вас виникли запитання до команіїї Jungheinrich?
Будь-ласка, зв'яжіться з нами:

Подати заявку на отримання новин?

Якщо ви бажаєте підписатися на отримання наших новин, натисніть тут.