Післяпродажне сервісне обслуговування

Компетентність виробника

Поряд з високоякісною підйомно-навантажувальною технікою, ми пропонуємо нашим клієнтам першокласний сервіс. Скористайтесь професіональним досвідом фірми виробника, до вашої уваги повний або інтервальний сервіси з індивідуально спланованими графіками обслуговування. Ми пропонуємо широкий асортимент різноманітних послуг та надаємо їх з урахуванням ваших індивідуальних вимог. Це забезпечує інвестиційну безпеку та ефективність планування на довгостроковий період.

Повний сервіс

100% готовність до роботи - 0% ризику

Пропозиція повного сервісу має індивідуальний характер і повністю узгоджується з вашими потребами, ми пропонуємо вам повну інвестиційну безпеку завдяки прогнозованому розрахунку витрат.

Детальніше

Ремонт

Ми проти простою техніки

Завдяки нашій розгалудженій сервісній мережі, швидкій комунікації, компетентності та професіоналізму наших сервісних інженерів ми зведемо до мінімуму час простою ваших транспортних засобів.

Детальніше

Технічне обслуговування
 

Профілактика замість ремонту

Регулярні профілактичні роботи та техобслуговування забезпечують довгострокову та оптимальну роботу вашої техніки. Ґрунтуючись на аналізі ваших потреб та особливостей виробництва ми визначаємо інтервали обслуговування, включаючи всі необхідні перевірки для вашої техніки.

Детальніше

Оригінальні запчастини Jungheinrich

Оригінал-гарантує безпеку

Використання оригінальних запасних частин гарантує надійність та працездатність вашої техніки завдяки високій функціональності всіх складових компонентів. Крім того оригінальні запасні частини забезпечують вашу техніку гарантійним обслуговуванням.

Детальніше

Сервіс АКБ

Комплексне обслуговування тягових батарей, забезпечує високу продуктивність та збільшення терміну її дієздатності.  

Детальніше

Контакти сервісного відділу

044 583 1 583 внутр. (602)
Надіслати листа

Подати заявку на отримання новин?

Якщо ви бажаєте підписатися на отримання наших новин, натисніть тут.