0 800 75 1 583 Гаряча лінія сервісного відділу Безкоштовний номер
Форма зворотного зв’язку
Розсилка новин
Stage Regalsysteme

Стелажні системи

Стелажі — основа складу

Оптимально спланована стелажна система — це кістяк вашого складу. Як постачальник із системним підходом ми завжди знайдемо з вами оптимальне рішення — від стелажних систем для статичного чи динамічного зберігання до складних, автоматизованих складських систем.

Інтегровані комплексні рішення з високою несною здатністю для вашої стелажної системи

Компетентність у розробці стелажних систем із перспективою набувається переважно з досвідом. Компанія Jungheinrich уже 60 років покладається на власні розробки, індивідуальні рішення та найвищу якість. Результат нашої роботи — широкий вибір обладнання для зберігання піддонів, ящиків, лотків, коробок чи довгомірних вантажів. У такий спосіб ми забезпечуємо для своїх клієнтів повний контроль запасів і постійний доступ до них. Перевага: за допомогою стелажних систем ми можемо значно збільшити місткість вашого складу. При цьому ми ставимо перед собою високі цілі: як постачальник комплексних рішень ми прагнемо створити разом з вами стелажну систему, яка вам ідеально підходитиме. Вона може бути статичною чи динамічною, а також складною, повністю автоматизованою. Ви отримаєте саме те, що потрібно вам і вашим клієнтам для досягнення успіху.

Ефективне, безпечне, придатне до масштабування: складське обладнання, що допомагає вам розвиватися

Вашому складу потрібен надійний фундамент, щоб він міг збільшуватися, долаючи всі обмеження. Розрахунок параметрів стелажної системи відповідно до потреб дозволяє вивести ефективність усього потоку матеріалів на оптимальний рівень. Сюди входить, наприклад, прискорення вантажообігу за рахунок підключення до системи керування складом від Jungheinrich.

Для цього використовуються високі технології, доведені до досконалості. Найкраще їх видно в ідеальній взаємодії компонентів нашої компактної складської системи шатлового типу. Кожна така система складається з мережі каналів і самохідного шатлу, який також називається Under Pallet Carrier (UPC). Обидва компоненти оснащені опціональними системами безпеки, щоб забезпечити якнайкращий захист людини та машини. UPC оснащається інтегрованою системою захисту персоналу (PSS). Додатково ми пропонуємо стаціонарну персональну систему захисту, компоненти якої встановлюються безпосередньо на стелажах. Принцип дії простий: «розумний» фотоелемент контролює зону перед стелажем в області підлоги, і в разі небезпеки компактна складська система автоматично зупиняється.

Ще один приклад оптимізації складського обладнання — пересувні стелажі для піддонів. Ці пересувні стелажі з електронним керуванням приносять подвійну користь. Завдяки інтеграції з СКС вони дозволяють економити і час, і простір. Чому? Тому що в один і той самий час відкривається лише один прохід, а це означає, що місця для стелажів стає значно більше (максимум на 90% порівняно зі звичайними стелажами для товарів на піддонах). Окрім того, поєднання пересувної стелажної системи і штабелерів із висувною рамою забезпечує значне збільшення вантажообігу. Яке б рішення ви не вибрали: наші стелажні системи в поєднанні з нашими навантажувачами ідеально підходять для оптимізації процесів на вашому складі та його пропускної здатності.

Усе для вищої ефективності: ваше складське обладнання як комплексне рішення від одного постачальника

У нас є комплексне рішення, що дозволить розробити стелажну систему з частковою чи повною автоматизацією відповідно до ваших потреб і включає сумісну систему керування складом — нашу Jungheinrich WMS. З таким обладнанням ваш склад буде повністю готовий до зберігання піддонів, ящиків, лотків, коробок чи довгомірних вантажів. Ви отримаєте від нас комплексне рішення, розроблене з системним підходом: на етапі планування складу ми розглядаємо стелажі й навантажувачі як єдину логістичну систему, компоненти якої працюють «пліч-о-пліч».

Наші досвідчені консультанти із задоволенням узгодять з вами вимоги до стелажної системи, щоб забезпечити її найвищу ефективність. Ми повністю присвячуємо себе виконанню ваших індивідуальних вимог на всіх етапах: від аналізу й оптимізації наявного комплексу чи проектування нового комплексу до реалізації та успішної передачі у використання. Адже лише логістичні системи, що ідеально узгоджені з процесами на вашому підприємстві, можуть принести вам вирішальні переваги перед конкурентами. Як генеральний підрядник і постачальник системних рішень наша компанія може забезпечити взаємозв’язок і оптимальну взаємодію всіх систем. У цьому ми покладаємося на свої компетенції й досвід, набутий під час планування, проектування, будівництва та введення в експлуатацію тисяч складів по всьому світі.