+38 044 583 1 583 Гаряча лінія сервісного відділу Безкоштовний номер
Форма зворотного зв’язку
Розсилка новин
Stage ERC 215a

Автоматичний штабелер 1,5 т

  • 3100 - 4000 mm
  • 1300 - 1500 kg
  • Автоматизація, надійність і технологічна безпека для виконання стандартних завдань
  • Оптимізовані шляхи транспортування
  • Оптимізація шляхів пересування
  • Висока рентабельність
  • Компактна конструкція
  • Адаптація до умов використання завдяки опціональному обладнанню

ERC 215a

ERC 215a - це автоматична самохідна система транспортування на базі наших серійних машин. У ній перевірені технології машинобудування поєднуються з точним обладнанням для навігації та компонентами системи захисту. У такий спосіб нам вдалося досягти максимального рівня надійності та безпеки. Модель ERC 215a можна використовувати на території поряд з роботою машин з ручним керуванням та рухом пішоходів. Коли йдеться про інтеграцію в існуючу виробничу систему чи в новий проект, ERC 215a ідеальне рішення для підвищення ефективності процесів транспортування. Завдяки компактній конструкції та збільшеній висоті підйому область використання ERC 215a значно розширюється.

У зв’язку з використанням технології лазерної навігації, відсутня необхідність в підготовці підлоги для навігації машин Jungheinrich AGVS. Для лазерної навігації рефлектори наносяться на придатні для цього об’єкти на маршруті, наприклад, стелажі, колони та стіни або використовуються об'єктні орієнтири.

Автоматична система транспортування без проблем інтегрується в існуючу IT-інфраструктуру та програмне забезпечення. Зв’язок із хост-системою, наприклад, Jungheinrich WMS або іншими системами керування складом чи підприємством, забезпечує логістичний інтерфейс Jungheinrich, що відзначений нагородами. Систему на базі моделі ERC 215a можна також використовувати в автономному режимі, тобто без з’єднання з хост-системою.

Модульна конструкція системи дозволяє максимально пристосувати техніку, відповідно до потреб клієнта, а також гнучко та швидко реагувати на зміни у виробничих процесах. Це створює надійну основу для використання системи AGVS, відповідно до конкретних специфічних вимог.

Літій-іонні акумулятори

Mit der Jungheinrich Lithium-Ionen-Technologie laufen Sie dem Wettbewerb davon: Maximale Leistungsfähigkeit bei bis zu 20% weniger Energieverbrauch. Dreimal längere Lebensdauer. Extrem kurze Ladezeiten. Wartungsfreiheit. Senken Sie die TCO Ihrer Flotte durch wesentlich geringere Betriebskosten.

Особливості

Матеріали для завантаження