0 800 75 1 583 Гаряча лінія сервісного відділу Безкоштовний номер
Форма зворотного зв’язку
Розсилка новин
Stage Systemanbieter
Розумна інтралогістика для вашого складу

Досвідченний постачальник системних рішень

Ми добре знаємося на процесах і тому в змозі розробити для вас індивідуально логістичну систему будь-якого ступеня автоматизації. І в такий спосіб разом з вами підняти ефективність і продуктивність вашого підприємства на новий рівень.

Систематичне підвищення ефективності та продуктивності

Для нас розумна інтралогістика — це оптимальна взаємодія людей, машин, програмного забезпечення та індивідуально підібраного середовища складу. Це принесе вам користь, якою б не була ваша компанія: малою, середньою чи глобального рівня, з комплексними складськими системами й високим ступенем їх автоматизації. Адже систематичне підвищення ефективності та продуктивності, тобто з огляду на систему в цілому, відкриває абсолютно нові потенціали. При цьому найкраще рішення не завжди пов’язане з автоматизацією. Ми продумаємо потік товарів чи матеріалів на вашому складі й розробимо процеси з частковою чи повною автоматизацією або й без неї — усе буде саме так, як потрібно вам.

Content Systemanbieter Beste Logistikmarke

Найкращий бренд у логістиці

Jungheinrich займає одну з найвищих сходинок у рейтингу найкращих брендів у логістиці на думку читачів.

"Es geht nicht nur um Effizienz, sondern auch um die Zukunftsfähigkeit."

Партнерство — ключ до створення першокласних складських систем

Покладіться в реалізації свого проекту на компетентного партнера, продумані рішення, орієнтовані на стійкий розвиток, першокласний сервіс і підтримку. Ми будемо поруч з вами на цьому шляху від першої консультації щодо потоку матеріалів, планування логістики та проектування до реалізації вашого комплексу. При цьому як ваш головний підрядник ми надамо вам особистого консультанта, який координуватиме всі роботи й стежитиме, щоб у вас завжди був повний контроль над ситуацією. І навіть після успішного завершення проекту ви можете покластися на нашу комплексну програму обслуговування після продажу та щільну мережу сервісних центрів по всьому світі, які допоможуть вашому підприємству не збиватися з курсу на успіх і бути готовим до викликів у майбутньому.

Якість і надійність усіх систем

Jungheinrich має унікальний досвід розробки логістичних систем, якому немає рівних у світі, та великий асортимент продукції. Від підйомних візків і штабелерів для висотних стелажів до автоматичних стелажних штабелерів і транспортерів. Щоб гарантувати якість і надійність своїх рішень, ми самі виготовляємо найважливіші компоненти для інтралогістики й надаємо відповідні послуги, не перекладаючи ці задачі на чужі плечі. У такий спосіб ми забезпечуємо надійну, довгострокову й безкомпромісну підтримку вашого підприємства в досягненні поставлених цілей.

"Automatisierung bringt Effizienz in Bewegung."

Рішення для автоматизації — такі індивідуальні, як ваш склад

У світі цифрових технологій, у якому темп життя постійно зростає, а ритм товаропотоків стає дедалі жвавішим, ваш успіх залежить від талановитого хореографа на чолі вашого складу. Разом з вами ми визначимо ступінь автоматизації, який потрібен саме вам, і підберемо оптимальні компоненти. Як ваш партнер з питань автоматизації ми будемо супроводжувати вас крок за кроком, від першої ідеї до введення в експлуатацію та розширення складу.

За 3 кроки до індивідуального рішення для автоматизації.

Дізнатися більше

Stage Projekt-Services

Системний підхід до збільшення ефективності.