0 800 75 1 583 Гаряча лінія сервісного відділу Безкоштовний номер
Форма зворотного зв’язку
Розсилка новин
Stage Automatisches Palettenlager

Автоматичний склад дрібних деталей

На автоматичному складі дрібних деталей вирішальне значення для продуктивності мають швидкість і точність за оптимальної енергоефективності. При цьому взаємодія стелажної системи, програмного забезпечення, транспортного обладнання та автоматичних стелажних штабелерів повинна бути ідеальною. 

Комплексні рішення з високим вантажообігом і оптимальним використанням простору

Ефективність роботи складу для дрібних деталей завжди залежить від якості процесів і показників продуктивності. Потрібні мінімальний час доступу, висока пропускна здатність і оптимальне використання простору, а також безпосередній доступ до кожного товару? Автоматичні склади для дрібних деталей розраховані на максимально компактне зберігання дрібних деталей у ящиках, коробках чи лотках. Товари можуть зберігатися в такій системі на вибір на стелажах з кутовими опорами чи полицях із максимальним використанням простору в приміщеннях висотою до 25 м. Несна здатність при цьому становить до 300 кг. 

Автоматичні склади для дрібних деталей — рішення з широким спектром використання

Склад дрібних деталей з глибиною в один чи кілька рівнів може бути оптимальним рішенням, наприклад, як склад запчастин, склад для комплектування замовлень і буферний склад або як розподільчий склад чи центр. Склад дрібних деталей може бути розрахований на експлуатацію за нормальної температури, з температурним регулюванням або як низькотемпературний склад із температурами до –30°.

Найкраще рішення, що відповідає вашим вимогам 

Автоматичні склади для дрібних деталей настільки ж індивідуальні, як ваші вимоги. Залежно від численних чинників за їх допомогою ми вирішуємо різні завдання. Щоб знайти рішення, що буде оптимальним саме для вас, ми проаналізуємо разом з вами потоки товарів, структуру перевезень і процеси на вашому підприємстві та розробимо концепцію складу, яка повністю відповідатиме вашим потребам.

Автоматичні стелажні штабелери нового покоління 

Наші розумні автоматичні стелажні штабелери чудово підходять для автоматичних складів дрібних деталей завдяки максимальній швидкості, точності та надзвичайній продуктивності. Завдяки виготовленню всіх компонентів з легких матеріалів та інноваційній конструкції з дуже малою відстанню підходу забезпечується оптимальне використання наявного простору. Енергія, що виділяється під час гальмування, накопичується в елементах SuperCaps і повертається у приводну систему, щоб її можна було використати для наступного прискорення. Окрім того, модульна концепція дозволяє гнучко адаптувати комплекс під ваші індивідуальні вимоги до складу.