0 800 75 1 583 Гаряча лінія сервісного відділу Безкоштовний номер
Форма зворотного зв’язку
Розсилка новин
Stage Systeme 2

Логістичні системи — адаптовані рішення для вашого бізнесу

Коли через автоматизацію та перехід на цифрові технології зростають вимоги до складних процесів інтралогістики, правильна відповідь — інтелектуальні логістичні системи з адаптованими рішеннями. Ви готуєте виробництво й робоче середовище на своєму підприємстві до викликів майбутнього.

Розумна інтралогістика

Для кожної проблеми в логістиці є оптимальне рішення. Як постачальник комплексних рішень ми можемо розробити разом з вами саме таку логістичну систему, яка вам потрібна. І навіть більше: ми реалізуємо її відповідно до вашої стратегії й бюджету, як ваш довгостроковий партнер.

Безпечні та ефективні транспортні процеси

Автоматичні машини та повністю автоматизовані транспортні операції — центральні ланки самохідних систем транспортування (AGV). Інтелектуальні компоненти дозволяють нам автоматизувати випробувані стандартні машини та адаптувати їх відповідно до ваших вимог.

Автоматизовані компоненти

Ефективне, безпечне й компактне транспортування товарів і матеріалів — це реально: наше транспортне обладнання допоможе вашим процесам набрати обертів. І це за умов обмеженого простору за рахунок високої швидкості транспортування піддонів і ящиків.

Автоматизуйте логістику, досягніть успіху

Ваш потік матеріалів усе ще відповідає вимогам, що стали більш строгими в часи переходу на цифрові технології? Автоматичні склади (ASRS) дозволяють реагувати на постійне зменшення циклів замовлення, розмірів партій та термінів доставки.

Стелажні системи

Стелажі — це не лише металеві конструкції. Вони є ключем до забезпечення оптимального вантажообігу. Але лише за умови, що стелажна система відповідає потребам. Наша компанія постачає все складське обладнання. Скористайтеся нашим досвідом і знаннями.

Інтелектуальне та ефективне комплектування

Зробіть підбір товарів під час комплектування замовлень досконалим. У нас є системи комплектування замовлень, з якими ваша логістика буде завжди готова до нових та специфічних вимог клієнтів у часи дигіталізації.

Розумні мережі

Для створення мереж у нас є Jungheinrich WMS та проміжне ПЗ власної розробки, логістичний інтерфейс Jungheinrich, які забезпечують оптимальний обмін даними. Вони гнучко адаптуються і підтримують оновлення. Так стандарти індустрії 4.0 та Інтернет речей (IoT) можуть з’явитися і на вашому складі.