Stage Gebrauchtstapler

Штабелери б/в

Jungheinrich JUNGSTARS — не гірші за нові.
На рівні Jungheinrich.

JUNGSTARS — це машини б/в від Jungheinrich, що вважаються одними з кращих на ринку. Наше якісне 5-зіркове відновлення гарантує повернення кожній машині повної технічної справності й бездоганного зовнішнього вигляду з дотриманням найвищих стандартів безпеки та стійкого розвитку.

Ми настільки впевнені в якості й довговічності відновлених машин JUNGSTARS, що на кожну з них надається 12-місячна гарантія, як і на нові штабелери Jungheinrich. І це найкращий доказ того, що машини JUNGSTARS настільки ж відповідають образу бренду Jungheinrich, як і нові.

Наші 5-зіркові штабелери б/в

Кожен б/в штабелер проходить відновлення за нашим 5-зірковим стандартом якості в центрі обслуговування техніки, що була у використанні, який ми відкрили й обладнали спеціально для цього. Ваша перевага: професійне відновлення з компетенцією виробника. Ми звертаємо особливу увагу на дотримання актуальних стандартів безпеки, перевіряємо всі технічні компоненти, ремонтуємо і в разі потреби здійснюємо заміну. Завдяки повному очищенню й перефарбуванню наші штабелери, що були у використанні, бездоганні не лише в технічному плані, а й за зовнішнім виглядом. Це ми повністю вам гарантуємо. Навіть експертам складно відрізнити відновлені машини від нових.

Якщо відновлювати машину, а не виготовляти нову, то в атмосферу викидається на 80% менше CO2. Замість того, щоб використовувати нові деталі, ми відновлюємо старі з метою економії ресурсів. Окрім того, ми дбаємо про те, щоб відпрацьовані матеріали й машини, непридатні для подальшого використання, були утилізовані належним чином, без завдання шкоди довкіллю.

Обіцянка JUNGSTARS: більше всього

12 місяців гарантії на машину

12 місяців гарантії на акумулятор

12 місяців без потреби в обслуговуванні

Новий сертифікат, що підтверджує безпеку

Право на повернення протягом 10 днів

Тест-драйв у місцевому представництві

Можливе продовження гарантії до 18 місяців

Можливий повний сервіс

Гарантія мобільності в рамках договору про повний сервіс

Привабливі можливості для фінансування

Прийом вашої б/в машини в рахунок оплати


Понад 60 000 вилкових навантажувачів б/в на вибір

Економічність та ефективність не повинні виключати одна одну. Переконайтеся самі та підберіть оптимальний штабелер з 600 машин JUNGSTARS, доступних просто зараз, та понад 60 000 штабелерів б/в по всьому світі, які ми відновили спеціально для вас. Наша система пошуку техніки б/в допоможе вам швидко і легко знайти потрібний варіант, будь це електричний, дизельний чи газовий навантажувач, горизонтальний комплектувальник, штабелер із висувною рамою чи високопідйомний візок із пішим керуванням. За бажанням ви можете відсортувати наявні машини за роком випуску, висотою підйому та комплектацією. Якщо ви не знайшли потрібну машину, зателефонуйте нам. Ми знайдемо штабелер, який підійде саме вам.

Придбання штабелера б/в

Індивідуальні концепції та економічність: скористайтеся нашим великим досвідом фінансування угод на придбання штабелерів. Ми пропонуємо вам вигідні ставки і можемо розробити для вас індивідуальний пакет фінансових послуг. Якщо ви віддаєте перевагу більш гнучким рішенням, ми охоче розповімо вам про податкові й практичні переваги лізингу чи оренди. Разом ми знайдемо найкраще рішення для вашої компанії.

Досконалість до найменшої деталі

Відновлення нашої техніки б/в відбувається за єдиною для всіх машин процедурою, що складається з шести етапів. На кожному етапі протягом усього процесу передбачений контроль якості.

Jungheinrich JUNGSTARS

Придбання машини JUNGSTARS дає вам економічні, технічні та екологічні переваги. А також доступ до великого асортименту послуг, які може надати лише Jungheinrich.

Усього більше

Завдяки унікальній процедурі відновлення на одному з найсучасніших заводів Європи наші машини б/в не лише стають кращими в своїй категорії: вони не поступаються новим навантажувачам і мають найкраще співвідношення ціни та якості на ринку.

Цінні поради для правильного вибору

Б/в Навантажувач чистий та відполірований до блиску — просто сяє. Ціна приємна. Вигідна пропозиція. А чи справді це так? Коли ви вибираєте вилковий б/в навантажувач, ретельна перевірка навіть важливіша, ніж під час придбання нової машини.