Stage Digitale Produkte

Цифрові рішення

Розробивши систему керування парком машин, компанія Jungheinrich надала своїм клієнтам ідеальний цифровий інструмент, що допомагає зменшити витрати. Система, що складається з п’яти модулів, підвищує не лише ефективність, а й рівень безпеки на складі: так само, як система керування доступом EasyAccess.

Збереження контролю, зменшення експлуатаційних витрат, збільшення прозорості в питаннях дотримання строків, підвищення рівня безпеки й продуктивності — усе це в стані забезпечити сім цифрових модулів інформаційної системи Jungheinrich для керування штабелерами (ISM Online). Система керування парком машин придатна до індивідуального комбінування. Які можливості це відкриває, ви дізнаєтеся в подробицях на наступних сторінках. Якщо ви також шукаєте надійну систему для підвищення рівня безпеки на складі та зниження експлуатаційних витрат, вам може допомогти наша система керування доступом EasyAccess.

Вище ефективність і рівень безпеки, менше витрат

Збільшуйте рівень доступності та ефективність витрат свого парку машин із ISM Online.

Система керування доступом, ефективний захист

EasyAccess — це рішення для керування парком машин, що дозволяє уникнути їх несанкціонованого використання. Ця технологія дозволяє зменшити витрати й підвищити рівень безпеки на складі.