0 800 75 1 583 Гаряча лінія сервісного відділу Безкоштовний номер
Форма зворотного зв’язку
Розсилка новин
Stage Digitale Produkte

Цифрові рішення

Розробивши систему керування парком машин, компанія Jungheinrich надала своїм клієнтам ідеальний цифровий інструмент, що допомагає зменшити витрати. Система, що складається з п’яти модулів, підвищує не лише ефективність, а й рівень безпеки на складі: так само, як система керування доступом EasyAccess.

Збереження контролю, зменшення експлуатаційних витрат, збільшення прозорості в питаннях дотримання строків, підвищення рівня безпеки й продуктивності — усе це в стані забезпечити сім цифрових модулів інформаційної системи Jungheinrich для керування штабелерами (ISM Online). Система керування парком машин придатна до індивідуального комбінування. Які можливості це відкриває, ви дізнаєтеся в подробицях на наступних сторінках. Якщо ви також шукаєте надійну систему для підвищення рівня безпеки на складі та зниження експлуатаційних витрат, вам може допомогти наша система керування доступом EasyAccess.

Вище ефективність і рівень безпеки, менше витрат

Збільшуйте рівень доступності та ефективність витрат свого парку машин із ISM Online.

Система керування доступом, ефективний захист

EasyAccess — це рішення для керування парком машин, що дозволяє уникнути їх несанкціонованого використання. Ця технологія дозволяє зменшити витрати й підвищити рівень безпеки на складі.