0 800 75 1 583 Гаряча лінія сервісного відділу Безкоштовний номер
Форма зворотного зв’язку
Розсилка новин
Stage ETV 216i

Штабелер з висувною щоглою 1,6 т

 • 4550 - 10700 мм
 • 1600 - 1600 кг
 • Літій-іонні акумулятори з функцією швидкого та проміжного заряджання
 • Просторе, робоче місце з ергономічною конструкцією
 • Ідеальний вид на колісні балки та вантаж
 • Висока швидкість підйому для досягнення максимальних показників вантажообігу (drive&liftPLUS)

ETV 216i

Спритний та інноваційний штабелер з висувною щоглою ETV 216i є ідеальною технікою для ефективного виконання завдань зі штабелювання та надання піддонів для комплектування. Вбудований літій-іонний акумулятор, завдяки якому створюється абсолютно нова концепція штабелера, є надзвичайно компактним та забезпечує неймовірну гнучкість у використанні - навіть у роботі в кілька змін - завдяки своїй функції швидкого та проміжного заряджання (з опціональним пакетом обладнання drive&liftPLUS). Завдяки швидкому виконанню операцій підйому та пересування показники вантажообігу значно зростають у порівнянні зі звичайними штабелерами. Окрім того, на оператора чекає ергономічне та просторе робоче місце з оптимальним круговим оглядом та легкістю у керуванні. Нова конструкція ETV 216i створює основу для ергономічності та безпеки вищого рівня. Розумні допоміжні системи, такі як positionCONTROL або operationCONTROL та розроблені у відповідності до індивідуальних потреб замовника концепції керування дозволяють працювати без утоми та з великою продуктивністю. 

Літій-іонні акумулятори

Mit der Jungheinrich Lithium-Ionen-Technologie laufen Sie dem Wettbewerb davon: Maximale Leistungsfähigkeit bei bis zu 20% weniger Energieverbrauch. Dreimal längere Lebensdauer. Extrem kurze Ladezeiten. Wartungsfreiheit. Senken Sie die TCO Ihrer Flotte durch wesentlich geringere Betriebskosten.

Переваги

Stage Campaign ETV 216i

Зустрічайте революційні літій-іонні технології у вас на складі. 

Jungheinrich ETV 216i.

Перший у світі штабелер із висувною щоглою з інтегрованим літій-іонним акумулятором.

Найсвіжіша новинка серед машин із літій-іонними акумуляторами: Jungheinrich ETV 216i. Інтегрований літій-іонний акумулятор не лише забезпечує підвищення продуктивності, а й відкриває можливості для створення по-справжньому революційного дизайну машини. Значно більше місце водія ідеальне у плані ергономіки. Завдяки відмінному круговому огляду ETV 216i гарантує найвищий рівень безпеки під час експлуатації. А завдяки компактній конструкції та максимальній швидкості підйому у вузьких проходах між стелажами ця модель справляється зі своєю роботою швидше за аналоги.

Зустрічайте перший у світі штабелер із висувною щоглою, оснащений літій-іонним акумулятором, із революційними можливостями.

Тео Еґбертс (Theo Egberts) із компанії Andersom Testing підтверджує:
ETV 216i — це новий стандарт.

«Нова машина вражає неймовірним круговим оглядом і кабіною нового зразка, окрім того, у ній відсутні недоліки попередніх серій, наприклад, тепер уже є підніжка. Штабелер має дуже сучасний і привабливий вигляд зі своїми фарами денного світла DayLED і закритим колісним кожухом. Вони входять до серійної комплектації, так само як і гальмівна система для 3 коліс та нарізні канали для висування рами, розраховані на просте обслуговування в довгостроковій перспективі».

Детальніше читайте на Logistics Inside

Переваги ETV 216i:


ETV 216i Campaign Max Performance


Максимальна продуктивність

ETV 216i Performance

Інтегрований літій-іонний акумулятор для збільшення вантажообігу.

Завдяки компактно встановленому літій-іонному акумулятору і новому дизайну, який став можливим завдяки цьому, ETV 216i стане найпродуктивнішою машиною на вашому складі. Акумулятор і машина об’єднуються в одне ціле, як ніколи раніше, і оптимально взаємодіють. Особливості літій-іонних акумуляторів, зокрема можливість швидкого та проміжного заряджання, дозволять вам використовувати машину в режимі 24/7. Однак це ще не всі переваги: завдяки компактній конструкції модель ETV 216i більш маневрена, а за швидкістю підйому випереджає аналоги на 23%. Окрім того, нова концепція, закладена в основу машини, забезпечує більшу залишкову вантажопідйомність. У порівнянні з машиною зі змінним літій-іонним акумулятором за допомогою ETV 216i ви можете перевозити на 5% більше піддонів на годину.

Переваги ETV 216i в плані продуктивності:

 • оптимальна взаємодіялітій-іонного акумулятора та машини;
 • постійне забезпечення високої потужності та продуктивності;
 • надзвичайно швидке заряджання(повне заряджання лише за 80 хвилин);
 • відсутність потреби в технічному обслуговуванніта заміні акумулятора, а також у відповідній інфраструктурі, для створення якої потрібні чималі витрати;
 • 5-річна гарантія на літій-іонний акумулятор;
 • на 23% більша швидкість підйомузавдяки оптимізованій конструкції;
 • висока залишкова вантажопідйомність завдяки новій концепції в основі машини.
ETV 216i Li-Ionen Teaser

Технологія літій-іонних акумуляторів від Jungheinrich

Наші літій-іонні акумулятори допоможуть вам вийти поза межі конкуренції. Їх переваги — стабільні показники, швидке заряджання та відсутність потреби в технічному обслуговуванні. Забезпечте максимальну ефективність своєї складської техніки з літій-іонними акумуляторами, отримайте 6-місячну гарантію якості й 5-річну гарантію на кожен літій-іонний акумулятор. 

Дізнайтеся більше просто заразETV 216i, рекламна кампанія, ергономіка


Поліпшена ергономіка


Новий вільний ергономічний простір для роботи в оптимальних умовах.

Надзвичайно компактно встановлений літій-іонний акумулятор в ETV 216i створює абсолютно новий вільний ергономічний простір для ідеальних умов роботи. У набагато більшій кабіні з багатьма можливостями налаштування водій будь-якого зросту швидко підбере для себе найзручніше положення. Усі елементи керування й приладдя доступно розташовані. ETV 216i має багато інших переваг у плані ергономіки, зокрема комбіновану амортизацію сидіння й підлокітника чи інтеграцію системи допомоги водієві в підлокітник, і таким чином створює ідеальні умови для мотивованих водіїв, зручної роботи без утоми та з високою продуктивністю.

Переваги ETV 216i в плані ергономіки:

 • велика кабіна з широким сидінням і більшим простором для ніг;
 • багато різних можливостей для налаштування сидіння, підлокітника й керма без зайвих зусиль;
 • різноманітні кріплення для терміналів WMS, принтера тощо;
 • практичні речові відділення для допоміжних засобів;
 • помітна й широка підніжка.

ETV 216i, рекламна кампанія, безпека


Максимальна безпека


ETV 216i Safety

Революційний дизайн для кращого кругового огляду.

Революційний дизайн ETV 216i забезпечить вашим водіям чудовий круговий огляд у будь-який час. Завдяки інтегрованому літій-іонному акумулятору та відмові від акумуляторного ящика огляд у напрямку вил більше не обмежується. Вантаж і колісні балки видно дуже добре. Водій може легко піднятися в машину за допомогою трьох точок опори: двох поручнів і великої підніжки. Інші елементи системи безпеки забезпечують додатковий захист водія. Під час входу в машину чи виходу з неї, під час руху, складання чи розкладання штабелів із піддонів — ETV 216i гарантує постійну безпеку та високу продуктивність на вашому складі.Переваги ETV 216i в плані безпеки:

 • ідеальний вид на вантаж і колісні балки;
 • покращений круговий огляд завдяки вузьким балкам даху;
 • опціональний панорамний скляний дах для безпечного складання й розбору штабелів;
 • безпечний вхід і вихід завдяки захисту ніг, двом поручням і великій, добре видимій зверху підніжці;
 • захист плечей та опціональний захист голови.


Розпочніть літій-іонну революцію на своєму складі!

Домовтеся про індивідуальну консультацію просто зараз.


Stage Dividende

Контакти відділу

продажу

Телефон

0 800 75 1 583

Надіслати повідомлення

Особливості

Огляд моделей

Модель Максимальна вантажопідйомність Максимальний підйом (h3) Швидкість
руху
Загальна
довжина
Напруга
акумулятора 
ETV 216i1600 кг10 700 мм14 км/год2419 мм51,2 В