0 800 75 1 583 Гаряча лінія сервісного відділу Безкоштовний номер
Форма зворотного зв’язку
Розсилка новин
Stage ETV 216i

Штабелер з висувною щоглою 1,6 т

 • 4 550 - 10 700 мм
 • 1 600 кг
 • Літій-іонні акумулятори з функцією швидкого та проміжного заряджання
 • Просторе, робоче місце з ергономічною конструкцією
 • Ідеальний вид на колісні балки та вантаж
 • Висока швидкість підйому для досягнення максимальних показників вантажообігу (drive&liftPLUS)

ETV 216i

Спритний та інноваційний штабелер з висувною щоглою ETV 216i є ідеальною технікою для ефективного виконання завдань зі штабелювання та надання піддонів для комплектування. Вбудований літій-іонний акумулятор, завдяки якому створюється абсолютно нова концепція штабелера, є надзвичайно компактним та забезпечує неймовірну гнучкість у використанні - навіть у роботі в кілька змін - завдяки своїй функції швидкого та проміжного заряджання (з опціональним пакетом обладнання drive&liftPLUS). Завдяки швидкому виконанню операцій підйому та пересування показники вантажообігу значно зростають у порівнянні зі звичайними штабелерами. Окрім того, на оператора чекає ергономічне та просторе робоче місце з оптимальним круговим оглядом та легкістю у керуванні. Нова конструкція ETV 216i створює основу для ергономічності та безпеки вищого рівня. Розумні допоміжні системи, такі як positionCONTROL або operationCONTROL та розроблені у відповідності до індивідуальних потреб замовника концепції керування дозволяють працювати без утоми та з великою продуктивністю. 

Літій-іонні акумулятори

Content Li-Ionen + 5 Jahre Logo
Жодних турбот. Жодних компромісів.

З гарантією Jungheinrich Plus на літій-іонні акумулятори ми даємо вам довгострокову перспективу роботи до 8 років на наших високоякісних літій-іонних акумуляторах без турбот, щоб ви могли повністю зосередитися на своєму бізнесі. 

Ми переконані, що це рішення правильне для вас. Ось чому ми гарантуємо, що ви зможете легко та швидко повернутися до оригінальної технології в будь -який час протягом перших 6 місяців - без зазначення причин.

Дізнатися більше

Переваги

Stage Campaign ETV 216i

Зустрічайте революційні літій-іонні технології у вас на складі. 

Jungheinrich ETV 216i.

Перший у світі штабелер із висувною щоглою з інтегрованим літій-іонним акумулятором.

Найсвіжіша новинка серед машин із літій-іонними акумуляторами: Jungheinrich ETV 216i. Інтегрований літій-іонний акумулятор не лише забезпечує підвищення продуктивності, а й відкриває можливості для створення по-справжньому революційного дизайну машини. Значно більше місце водія ідеальне у плані ергономіки. Завдяки відмінному круговому огляду ETV 216i гарантує найвищий рівень безпеки під час експлуатації. А завдяки компактній конструкції та максимальній швидкості підйому у вузьких проходах між стелажами ця модель справляється зі своєю роботою швидше за аналоги.

Зустрічайте перший у світі штабелер із висувною щоглою, оснащений літій-іонним акумулятором, із революційними можливостями.

Тео Еґбертс (Theo Egberts) із компанії Andersom Testing підтверджує:
ETV 216i — це новий стандарт.

«Нова машина вражає неймовірним круговим оглядом і кабіною нового зразка, окрім того, у ній відсутні недоліки попередніх серій, наприклад, тепер уже є підніжка. Штабелер має дуже сучасний і привабливий вигляд зі своїми фарами денного світла DayLED і закритим колісним кожухом. Вони входять до серійної комплектації, так само як і гальмівна система для 3 коліс та нарізні канали для висування рами, розраховані на просте обслуговування в довгостроковій перспективі».

Детальніше читайте на Logistics Inside

Переваги ETV 216i:


Максимальна продуктивність

ETV 216i Performance

Інтегрований літій-іонний акумулятор для збільшення вантажообігу.

Завдяки компактно встановленому літій-іонному акумулятору і новому дизайну, який став можливим завдяки цьому, ETV 216i стане найпродуктивнішою машиною на вашому складі. Акумулятор і машина об’єднуються в одне ціле, як ніколи раніше, і оптимально взаємодіють. Особливості літій-іонних акумуляторів, зокрема можливість швидкого та проміжного заряджання, дозволять вам використовувати машину в режимі 24/7. Однак це ще не всі переваги: завдяки компактній конструкції модель ETV 216i більш маневрена, а за швидкістю підйому випереджає аналоги на 23%. Окрім того, нова концепція, закладена в основу машини, забезпечує більшу залишкову вантажопідйомність. У порівнянні з машиною зі змінним літій-іонним акумулятором за допомогою ETV 216i ви можете перевозити на 5% більше піддонів на годину.

Переваги ETV 216i в плані продуктивності:

 • оптимальна взаємодіялітій-іонного акумулятора та машини;
 • постійне забезпечення високої потужності та продуктивності;
 • надзвичайно швидке заряджання(повне заряджання лише за 80 хвилин);
 • відсутність потреби в технічному обслуговуванніта заміні акумулятора, а також у відповідній інфраструктурі, для створення якої потрібні чималі витрати;
 • 5-річна гарантія на літій-іонний акумулятор;
 • на 23% більша швидкість підйомузавдяки оптимізованій конструкції;
 • висока залишкова вантажопідйомність завдяки новій концепції в основі машини.

Технологія літій-іонних акумуляторів від Jungheinrich

Наші літій-іонні акумулятори допоможуть вам вийти поза межі конкуренції. Їх переваги — стабільні показники, швидке заряджання та відсутність потреби в технічному обслуговуванні. Забезпечте максимальну ефективність своєї складської техніки з літій-іонними акумуляторами, отримайте 6-місячну гарантію якості й 5-річну гарантію на кожен літій-іонний акумулятор. 

Дізнайтеся більше просто заразETV 216i, рекламна кампанія, ергономіка


Поліпшена ергономіка


Новий вільний ергономічний простір для роботи в оптимальних умовах.

Надзвичайно компактно встановлений літій-іонний акумулятор в ETV 216i створює абсолютно новий вільний ергономічний простір для ідеальних умов роботи. У набагато більшій кабіні з багатьма можливостями налаштування водій будь-якого зросту швидко підбере для себе найзручніше положення. Усі елементи керування й приладдя доступно розташовані. ETV 216i має багато інших переваг у плані ергономіки, зокрема комбіновану амортизацію сидіння й підлокітника чи інтеграцію системи допомоги водієві в підлокітник, і таким чином створює ідеальні умови для мотивованих водіїв, зручної роботи без утоми та з високою продуктивністю.

Переваги ETV 216i в плані ергономіки:

 • велика кабіна з широким сидінням і більшим простором для ніг;
 • багато різних можливостей для налаштування сидіння, підлокітника й керма без зайвих зусиль;
 • різноманітні кріплення для терміналів WMS, принтера тощо;
 • практичні речові відділення для допоміжних засобів;
 • помітна й широка підніжка.

ETV 216i, рекламна кампанія, безпека


Максимальна безпека


ETV 216i Safety

Революційний дизайн для кращого кругового огляду.

Революційний дизайн ETV 216i забезпечить вашим водіям чудовий круговий огляд у будь-який час. Завдяки інтегрованому літій-іонному акумулятору та відмові від акумуляторного ящика огляд у напрямку вил більше не обмежується. Вантаж і колісні балки видно дуже добре. Водій може легко піднятися в машину за допомогою трьох точок опори: двох поручнів і великої підніжки. Інші елементи системи безпеки забезпечують додатковий захист водія. Під час входу в машину чи виходу з неї, під час руху, складання чи розкладання штабелів із піддонів — ETV 216i гарантує постійну безпеку та високу продуктивність на вашому складі.Переваги ETV 216i в плані безпеки:

 • ідеальний вид на вантаж і колісні балки;
 • покращений круговий огляд завдяки вузьким балкам даху;
 • опціональний панорамний скляний дах для безпечного складання й розбору штабелів;
 • безпечний вхід і вихід завдяки захисту ніг, двом поручням і великій, добре видимій зверху підніжці;
 • захист плечей та опціональний захист голови.


Розпочніть літій-іонну революцію на своєму складі!

Домовтеся про індивідуальну консультацію просто зараз.


Stage Dividende

Контакти відділу

продажу

Телефон

0 800 75 1 583

Надіслати повідомлення

Особливості

Огляд моделей

Model Вантажопідйомність Висота підйому Швидкість руху Загальна довжина Напруга акумулятора
ETV 216i 1 600 кг 10 700 мм 11 км/год 2 419 мм 51,2 V