0 800 75 1 583 Гаряча лінія сервісного відділу Безкоштовний номер
Форма зворотного зв’язку
Розсилка новин
Stage EZS 130

Електричний тягач з платформою для керування стоячи 3,0 т

  • 3 000 кг
  • Індивідуалізовуваний тягач для логістичних потягів (малих вантажоносіїв).
  • Дуже вузька конструкція завширшки всього 600 мм.
  • Знижене енергоспоживання та підвищена ефективність.
  • Поліпшений вільний простір та оптимізована ергономіка.
  • Великий вибір приладдя для вирішення різноманітних практичних задач.

EZS 130

Наші універсальні та компактні EZS 130 — це особливо вузькі електричні тягачі для буксирування причепів вагою до 3 000 кг. Завдяки своїй малій ширині всього 600 мм, вони призначені для маневреного транспортування дрібних предметів у компактному логістичному потязі або для розподілу матеріалів на виробництві. Ще однією перевагою є їхня пристосовуваність, оскільки зчіпка багатьох причепів дозволяє легко пристосувати тягачі до будь-яких завдань. Потужний 24-вольтовий трифазний двигун з потужним прискоренням забезпечує стало високу продуктивність за низького енергоспоживання. Поліпшена ергономіка та оптимізований вільний простір для оператора гарантують максимальний комфорт водіння навіть під час тривалої експлуатації. Низька платформа для роботи стоячи для зручної посадки та висадки, три вибирані програми руху, а також інтелектуальні системи допомоги для підвищення безпеки руху дозволяють гнучко та безпечно виконувати роботи в будь-якій ситуації.

Літій-іонні акумулятори

Content Li-Ionen + 5 Jahre Logo
Жодних турбот. Жодних компромісів.

З гарантією Jungheinrich Plus на літій-іонні акумулятори ми даємо вам довгострокову перспективу роботи до 8 років на наших високоякісних літій-іонних акумуляторах без турбот, щоб ви могли повністю зосередитися на своєму бізнесі. 

Ми переконані, що це рішення правильне для вас. Ось чому ми гарантуємо, що ви зможете легко та швидко повернутися до оригінальної технології в будь -який час протягом перших 6 місяців - без зазначення причин.

Дізнатися більше

Особливості

Огляд моделей

Model Towing capacity load Швидкість руху Загальна довжина Напруга акумулятора
EZS 130 3 000 kg 10,5 км/год 1 315 мм 24 V