0 800 75 1 583 Гаряча лінія сервісного відділу Безкоштовний номер
Форма зворотного зв’язку
Розсилка новин
Stage Kampagne Einsteiger NHW Mayi

Працівник місяця — щомісяця

Настав час розпрощатися зі старим гідравлічним візком і подбати про нову підтримку для себе. Штабелювання, робота зі стелажами чи транспортування: ми знайдемо для вас найкращого працівника, якими б особливими не були ваші завдання. Наші гарантії — висока якість та приваблива ціна.

Помічники для транспортування і штабелювання на вашому підприємстві. Транспортувати товари безпечно і легко, як ніколи раніше.

Нові підйомні візки з електричним двигуном EJE M13/M15 і EJC M10/M13, оснащені одинарною чи подвійною вантажопідйомною рамою або в ширококолійному виконанні, дозволять вам працювати легко й безпечно, як ніколи. Електричний привод підтримає вас усією своєю потужністю, а вбудований зарядний пристрій дозволить швидко заряджати машину від будь-якої розетки. Тому ці універсальні помічники завжди готові до роботи навіть для спонтанного використання.

Штабелювання, робота зі стелажами, транспортування: погляньте на нові підйомні візки з електричним двигуном у дії


Просте перевезення важких вантажів Просте перевезення важких вантажів

Відправте свій старий ручний гідравлічний візок на пенсію. Полегшіть свою роботу з важкими вантажами за допомогою техніки з електричним приводом.


Доступність за вигідною ціною Доступність за привабливою ціною

Вам потрібні технічні допоміжні засоби для короткочасного використання за доступною ціною? Нові підйомні візки з електричним приводом — це перевірена якість від професіоналів і вигідна ціна.


Можливе використання завжди і всюди Можливе використання завжди і всюди

Постійна готовність до роботи: завдяки вбудованому зарядному пристрою, за допомогою якого новий підйомний візок з електричним приводом можна заряджати від будь-якої розетки, ви будете завжди готові навіть до спонтанних робіт.


Гнучкість і практичність у використанні Гнучкість і практичність у використанні

EJE M13/M15 як опція обладнується вбудованими вагами. Виконуйте по дві робочі операції за раз: перевезення та зважування товарів. Перевірка надходжень також значно полегшується.


Надзвичайна маневреність завдяки компактним розмірам Надзвичайна маневреність завдяки компактним розмірам

Компактність і мала довжина передньої частини забезпечують максимальну маневреність. Завдяки малій загальній висоті нові підйомні візки з електричним приводом можна також використовувати на складах із обмеженим простором.


Більше безпеки в повсякденній роботі Більше безпеки в повсякденній роботі

Наші нові підйомні візки з електричним приводом вирізняються з-поміж аналогів надзвичайною стійкістю під час руху та на поворотах. Компактні розміри забезпечують навіть водіям невисокого зросту оптимальний огляд кінців вил, а система захисту ніг у самому низу зменшує ризик травмування.


Нижчі витрати на сервіс завдяки акумулятору, що не потребує обслуговування Нижчі витрати на сервіс завдяки акумулятору, що не потребує обслуговування

Гелевий акумулятор у поєднанні з вбудованим зарядним пристроєм забезпечує додаткову гнучкість використання техніки, бо він не потребує   доливання води.


Дізнайтеся більше про нові підйомні візки: 


Stage Dividende

Контакти відділу

продажу

Телефон

0 800 75 1 583

Надіслати повідомлення