0 800 75 1 583 Гаряча лінія сервісного відділу Безкоштовний номер
Форма зворотного зв’язку
Розсилка новин
Stage ESC 316_316z

Штабелери з бічним сидінням 1,6 т

  • 2 800 - 6 200 мм
  • 1 600 кг
  • Ергономічне розташування сидіння оператора для найкращої видимості
  • Високі показники швидкості та прискорення
  • Високі показники залишкової вантажопідйомності та потужний підйомний двигун
  • Багатофункціональний важіль для легкого керування
  • Технологія трифазного струму для динамічного процесу руху

ESC 316/ 316z

Ергономічні та потужні електричні штабелери з бічним сидінням для оператора ESC 316/316z є незамінними помічниками для виконання завдань зі штабелювання на великій висоті та перевезення на велику відстані. Завдяки потужним підйомним та тяговим двигунам забезпечується висока ефективність обробки товарів. Завдяки технології трифазного струму Ви отримуєте найвищу потужність при низькому рівні споживання. Якщо під час перевезення необхідно долати нерівності підлоги, ESC 316z є найкращим вибором. Механізм початкового підйому, в якому колісні балки піднімаються незалежно від вил, уможливлює безпечний переїзд таких нерівностей. Ергономіці та безпеці приділялася головна увага під час конструювання цих штабелерів. Електрична система кермування робить можливим легке маневрування, а багатофункціональний важіль дає повний контроль над усіма функціями підйому та ходу, навіть без зміни положення рук. До того ж, бічне розташування сидіння оператора уможливлює огляд на 360° без утоми, таким чином, часті зміни напрямку руху не становлять жодної проблеми.

Літій-іонні акумулятори

Content Li-Ionen + 5 Jahre Logo
Жодних турбот. Жодних компромісів.

З гарантією Jungheinrich Plus на літій-іонні акумулятори ми даємо вам довгострокову перспективу роботи до 8 років на наших високоякісних літій-іонних акумуляторах без турбот, щоб ви могли повністю зосередитися на своєму бізнесі. 

Ми переконані, що це рішення правильне для вас. Ось чому ми гарантуємо, що ви зможете легко та швидко повернутися до оригінальної технології в будь -який час протягом перших 6 місяців - без зазначення причин.

Дізнатися більше

Особливості

Споріднені продукти