0 800 75 1 583 Гаряча лінія сервісного відділу Безкоштовний номер
Форма зворотного зв’язку
Розсилка новин
Stage ESC 214_214z_216_216z

Штабелери з бічним сидінням 1,4—1,6 т

  • 2 800 - 6 200 мм
  • 1 400 - 1 600 кг
  • Ширина машини лише 820 мм для роботи у вузьких проходах
  • Найвищі показники швидкості та прискорення
  • Високі показники залишкової вантажопідйомності та потужний підйомний двигун
  • Ергономічне розташування сидіння оператора для найкращої видимості
  • Надзвичайно міцне шасі, розраховане на максимальні навантаження

ESC 214/ 214z/ 216/ 216z

Компактні та міцні штабелери з бічним сидінням ESC 2-ї серії є ідеальним рішенням для інтенсивної експлуатації на довгих відстанях. Завдяки компактній конструкції з шириною лише 820 мм вони є ідеальним рішенням для складів з обмеженим простором, наприклад блочних складів, а завдяки підвищеній міцності шасі вони здатні працювати в особливо важких умовах.Для цього вони оснащені потужним підйомним двигуном, який у комбінації з міцною підйомною рамою уможливлює безпечне штабелювання навіть на великій висоті. За ефективне перевезення товарів відповідає потужний тяговий двигун. Завдяки трифазному двигуну ESC розвиває високу швидкість та швидко прискорюється, роблячи великий внесок у ефективність складських процесів. При цьому часті зміни напрямку не становлять жодної проблеми. Завдяки бічному розташуванню сидіння оператор завжди має гарний круговий огляд, а електрична система забезпечує кермування з малою кількістю обертів керма. Таке ергономічне розташування робочого місця є безпосереднім фактором підвищення безпеки у Вашому складі.

Літій-іонні акумулятори

Content Li-Ionen + 5 Jahre Logo
Жодних турбот. Жодних компромісів.

З гарантією Jungheinrich Plus на літій-іонні акумулятори ми даємо вам довгострокову перспективу роботи до 8 років на наших високоякісних літій-іонних акумуляторах без турбот, щоб ви могли повністю зосередитися на своєму бізнесі. 

Ми переконані, що це рішення правильне для вас. Ось чому ми гарантуємо, що ви зможете легко та швидко повернутися до оригінальної технології в будь -який час протягом перших 6 місяців - без зазначення причин.

Дізнатися більше

Особливості

Споріднені продукти