0 800 75 1 583 Гаряча лінія сервісного відділу Безкоштовний номер
Форма зворотного зв’язку
Розсилка новин
Stage ERD 220i grau

Електричний дворівневий штабелер 2т

  • 3 760 мм
  • 2 000 кг
  • Електричний високопідйомний штабелер для швидкого й безпечного руху на рампах.
  • Проста обробка вантажів в умовах обмеженого простору складу.
  • Два варіанти платформи, для будь-якої схеми складу.
  • Функція розпізнавання вантажівки з автоматичним зниженням швидкості.
  • Ефективна концепція роботи для надзвичайної продуктивності.

ERD 220i

Компактний і витривалий електричний високопідйомний штабелер ERD 220i, завдяки своїй компактній і надійній конструкції, є ідеальним членом команди для виконання амбіційних завдань на перевалочному складі або руху на довгі відстані з однією або двома палетами. У цьому випадку передова технологія поєднується з максимальною функціональністю. Максимальна ефективність пропускної здатності товарів гарантована можливістю одночасного переміщення двох палет у режимі двоповерхового транспортування, в той час як потужний тяговий двигун із швидким прискоренням і спритністю під час руху забезпечує необхідну тягу. Максимальну безпеку й найвищий рівень комфорту праці пропонують стійке шасі з високим захистом із боків, простора платформа оператора, а також численні досконалі функції для оптимального керування машиною, як функція розпізнавання транспорта з автоматичним зниженням швидкості.

Літій-іонні акумулятори

Content Li-Ionen + 5 Jahre Logo
Жодних турбот. Жодних компромісів.

З гарантією Jungheinrich Plus на літій-іонні акумулятори ми даємо вам довгострокову перспективу роботи до 8 років на наших високоякісних літій-іонних акумуляторах без турбот, щоб ви могли повністю зосередитися на своєму бізнесі. 

Ми переконані, що це рішення правильне для вас. Ось чому ми гарантуємо, що ви зможете легко та швидко повернутися до оригінальної технології в будь -який час протягом перших 6 місяців - без зазначення причин.

Дізнатися більше

Переваги

Особливості