0 800 75 1 583 Гаряча лінія сервісного відділу Безкоштовний номер
Форма зворотного зв’язку
Розсилка новин
Stage EJC 112z

Електричний штабелер з додатковим підйомом 1,2 т

  • 2 500 - 4 700 мм
  • 1 200 кг
  • Універсальність завдяки додатковому механізму підйому колісних балок
  • Маневреність і компактність завдяки малій ширині робочого проходу
  • Пропорційна гідравліка для плавного підйому та опускання
  • Всі параметри охоплюються одним поглядом завдяки 2-дюймовому дисплею

EJC 112z

Маневрені та гнучкі у використанні високопідйомні візки EJC 112z здатні до використання у найрізноманітніших ситуаціях. Додатковий механізм підйому колісних балок збільшує дорожній просвіт у цих машинах, завдяки чому нерівності поверхні, пороги та рампи проїжджаються швидко та без жодних проблем. В якості опції механізм підйому колісних балок може застосовуватися також для перевезення двох піддонів одночасно. При цьому механізми підйому колісних балок і рами працюють незалежно один від одного. Завдяки своїй компактній конструкції EJC 112z не втрачають маневреності і в вузьких приміщеннях. А пропорційна гідравліка забезпечує м'яке та точне штабелювання та розштабелювання навіть важких вантажів. Це береже вантаж, як і штабелер та Вашу складську інфраструктуру. Потужні двигуни з технологією трифазного струму живляться від витривалих акумуляторів, які можна швидко та без жодних ускладнень підзаряджати за допомоги вбудованого зарядного пристрою. Для забезпечення ще більш гнучкої експлуатації EJC 112z також доступні з акумуляторами за нашою інноваційною літій-іонною технологією.

Літій-іонні акумулятори

Content Li-Ionen + 5 Jahre Logo
Жодних турбот. Жодних компромісів.

З гарантією Jungheinrich Plus на літій-іонні акумулятори ми даємо вам довгострокову перспективу роботи до 8 років на наших високоякісних літій-іонних акумуляторах без турбот, щоб ви могли повністю зосередитися на своєму бізнесі. 

Ми переконані, що це рішення правильне для вас. Ось чому ми гарантуємо, що ви зможете легко та швидко повернутися до оригінальної технології в будь -який час протягом перших 6 місяців - без зазначення причин.

Дізнатися більше

Особливості

Огляд моделей

Model Вантажопідйомність Висота підйому Швидкість руху Загальна довжина Напруга акумулятора
EJC 112z 1 200 кг 4 700 мм 6 км/год 1 933 мм 24 V

Споріднені продукти