0 800 75 1 583 Гаряча лінія сервісного відділу Безкоштовний номер
Форма зворотного зв’язку
Розсилка новин
Stage EJE C20

Електричний повідковий візок 2,0 т

  • 540 мм
  • 2 000 кг
  • Додатковий механізм підйому щогли для праці в ергономічних умовах
  • Потужний трифазний тяговий двигун, що не потребує технічного обслуговування
  • Маневреність і компактність завдяки малим габаритам передньої частини
  • Абсолютна маневреність із підійнятим руків’ям
  • Потужне прискорення та висока швидкість

EJE C20

Маневрений та ергономічний електричний низькопідйомний візок EJE C20 буде Вашим надійним помічником у рішенні завдань, які передбачають перевезення та комплектування вантажів. Додатково до механізму підйому колісних балок візок має вбудовану просту щоглу, яка дозволяє піднімати вантаж на висоту до 752 мм. Таким чином вантаж попадає на ергономічну висоту захвату і процес приймання півпіддонів відбувається швидко та ефективно. Тому цей електричний повідковий візок є ідеальним пристроєм для застосування у закладах роздрібної торгівлі. Зокрема, якщо є потреба у швидкому та ефективному переміщенні товарів, EJE C20 пропонує високу швидкість та потужне прискорення при невисокому споживанні. Для чудового керування акумулятором Вам доступна також наша літій-іонна технологія. Безпека для EJE C20 також є на першому місці. Прикріплене далеко знизу на шарнірі руків’я забезпечує потрібну відстань між візком та оператором. А на той випадок, якщо доведеться працювати в дуже вузьких проходах, передбачена кнопка уповільненого ходу, яка дозволяє безпечно маневрувати з підійнятим руків’ям.

Літій-іонні акумулятори

Content Li-Ionen + 5 Jahre Logo
Жодних турбот. Жодних компромісів.

З гарантією Jungheinrich Plus на літій-іонні акумулятори ми даємо вам довгострокову перспективу роботи до 8 років на наших високоякісних літій-іонних акумуляторах без турбот, щоб ви могли повністю зосередитися на своєму бізнесі. 

Ми переконані, що це рішення правильне для вас. Ось чому ми гарантуємо, що ви зможете легко та швидко повернутися до оригінальної технології в будь -який час протягом перших 6 місяців - без зазначення причин.

Дізнатися більше

Особливості

Огляд моделей

Model Вантажопідйомність Висота підйому Швидкість руху Загальна довжина Напруга акумулятора
EJE C20 2 000 кг 752 мм 6 км/год 1 734 мм 24 V

Споріднені продукти