0 800 75 1 583 Гаряча лінія сервісного відділу Безкоштовний номер
Форма зворотного зв’язку
Розсилка новин
Stage EJE 220_225_230_235

Повідкові візки 2,2—3,5 т

  • 122 мм
  • 2 200 - 3 500 кг
  • Потужна технологія трифазного струму для максимальної віддачі
  • Довге руків'я управління для захисту ніг (опція)
  • Система ProTracLink для відмінної стабільності руху
  • Міцне сталеве шасі для більшої довговічності
  • Швидке та легке маневрування завдяки короткій передній частині

EJE 222/ 225/ 230/ 235

Маневрені та дуже потужні електричні повідкові візки EJE другої серії вражають високими показниками вантажообігу та трифазним тяговим двигуном з низьким рівнем експлуатаційних витрат. Потужний двигун механізму підйому також забезпечує транспортування найважчих вантажів. Завдяки нашим довговічним свинцево-кислотним акумуляторам або інноваційній технології літій-іонних акумуляторів, а також ідеально відрегульованому управлінню енергією EJE 2 легко досягає максимальної швидкості навіть при найбільших навантаженнях. Особливо важливо під час роботи з великими навантаженнями: Безпека є головним пріоритетом EJE 2. Наприклад, довге, закріплене знизу руків'я управління забезпечує достатню відстань між машиною та оператором. Завдяки особливо міцному сталевому шасі, посиленій конструкції вил та зносостійким опорним колесам підйомні візки EJE 2 практично не потребують технічного обслуговування. Крім того, маючи дуже великі акумулятори, вони завжди працюють, навіть під час інтенсивного та тривалого використання. Для надійного та ефективного товарообігу на вашому складі кожного дня.

Літій-іонні акумулятори

Content Li-Ionen + 5 Jahre Logo
Жодних турбот. Жодних компромісів.

З гарантією Jungheinrich Plus на літій-іонні акумулятори ми даємо вам довгострокову перспективу роботи до 8 років на наших високоякісних літій-іонних акумуляторах без турбот, щоб ви могли повністю зосередитися на своєму бізнесі. 

Ми переконані, що це рішення правильне для вас. Ось чому ми гарантуємо, що ви зможете легко та швидко повернутися до оригінальної технології в будь -який час протягом перших 6 місяців - без зазначення причин.

Дізнатися більше

Особливості

Огляд моделей

Model Вантажопідйомність Висота підйому Швидкість руху Загальна довжина Напруга акумулятора
EJE 222 2 200 кг 122 мм 6 км/год 1 737 мм 24 V
EJE 225 2 500 кг 122 мм 6 км/год 1 737 мм 24 V

Споріднені продукти