Niederhub_ERE

Електричні повідкові візки ERE

Ці машини зі складною чи стаціонарною платформою для роботи стоячи чудово підходять для перевезень на середні відстані. Вони надзвичайно міцні, надійні та безпечні. І повністю готові до роботи відповідно до ваших вимог: інноваційні опції для заощадження енергії навіть за найскладніших умов експлуатації чи можливість збільшити продуктивність на 15% одним натисканням кнопки — вибір за вами. 

Придатність до автоматизації

З інтелектуальними компонентами для автоматизації наші практичні серійні машини перетворюються на самохідні транспортні машини. У поєднанні з продуманим програмним забезпеченням вони забезпечують готовність складу до майбутніх  змін, спрощують процеси й виводять ефективність на новий рівень. Як компетентний партнер у сфері автоматизації ми можемо спланувати й реалізувати відповідно до ваших потреб автоматизовану систему транспортування (AGV), яка одразу зробить ваш склад більш ефективним. 

Для перевезень на середні відстані з комбінуванням пішого керування й режиму керування з платформи

Stage Mittelstrecke

Надійність та можливість індивідуального конфігурування. Саме те, що вам потрібно.

Завдяки міцній конструкції машини модельного ряду ERE відрізняються не лише надійністю, а й поєднанням компактності, маневреності та комфорту завдяки наявності платформи для водія. Тому вони ідеально підходять для роботи, орієнтованої на максимальну продуктивність. Ви можете самі вибрати конфігурацію ERE, враховуючи вимоги до товарообігу, відстаней перевезень та області використання.

Переваги ERE:

Хочете дізнатися більше про електричні низькопідйомні візки ERE з платформою для водія?


Огляд усіх переваг нових низькопідйомних візків ERE з платформою за 1 хвилину. Подивіться самі, на що здатен ERE.

Content Mittelstrecke (4)


Потужний електричний підйомний візок ERE
 з платформою — ваша перевага.

Content Mittelstrecke Міцність і надійність.

Надійне сталеве шасі електричного низькопідйомного штабелера ERE забезпечує не лише більший строк його служби, а й вищий рівень безпеки для водія. Тому модельний ряд ERE оптимально підходить до найскладніших вантажних робіт і перевезення піддонів.


Content Mittelstrecke (2) Можливість конфігурування та універсальність.

Виберіть конфігурацію свого ERE, ураховуючи вимоги до пропускної здатності складу, перевезень чи умов експлуатації. Скомпонуйте низькопідйомний візок відповідно до своїх потреб і виберіть одну з чотирьох платформ для роботи стоячи. Ми пропонуємо 50 позицій додаткового обладнання, зокрема опцію positionCONTROL, що забезпечить приріст продуктивності до 15% порівняно з аналогами від інших виробників.

Content Mittelstrecke (3) Швидкість і продуктивність.

Машини модельного ряду ERE не дарма називають «бігунами». Цей електричний підйомний візок із платформою для оператора зі швидкістю 14 км/год є найшвидшим на ринку. З опцією drivePLUS вантажообіг на вашому складі може бути на 19% більшим, ніж за використання аналогів.

Content Mittelstrecke (1) Маневреність і компактність.

Низькопідйомний візок ERE — найкоротший і найкомпактніший навантажувач із платформою для оператора на ринку, однак незважаючи на платформу чудово підходить для використання в обмеженому просторі. Завантаження і розвантаження автомобілів, перевезення важких вантажів, комплектування замовлень з різних товарів — усе це наче дитячі забавки для візків ERE.

Content EJE 3 Енергоефективність.

Компоненти низькопідйомного візка ERE з платформою для оператора тепер взаємодіють ще краще, ніж у його попередника, тому візки ERE останнього покоління можуть витрачати на 23% менше енергії (порівняно з аналогами). 
Отримайте користь від наших літій-іонних акумуляторів: швидке заряджання, відсутність потреби в технічному обслуговуванні та великий строк служби — основні переваги цієї технології.

Дізнатися більше

Stage Dividende

Контакти відділу

продажу

Телефон

+38 044 583 1 583

Надіслати повідомлення