Stage Dieselstapler Gasstapler

Дизельні та газові навантажувачі

Потужні дизельні та газові навантажувачі

Наші дизельні та газові навантажувачі ефективні в роботі та розраховані на великі навантаження. Завдяки вантажопідйомності від 1,6 до 5 т вони спроможні значно збільшити товарообіг, підвищити рентабельність складу й виробництва.

Для використання просто неба: дизельні та газові навантажувачі

Шукаєте потужні навантажувачі для роботи просто неба? Тоді радимо вам наші машини з двигунами внутрішнього згоряння — дизельні чи газові навантажувачі. Вони надійні в роботі навіть за несприятливих умов, у середовищі, де брудно та багато пилу, а також на нерівній підлозі. 

Залежно від моделі вантажопідйомність може становити до п’яти тон. Обслуговувати їх також нескладно, який би варіант ви не вибрали: дизельний вилковий навантажувач можна заправити за кілька хвилин, а в газовому швидко замінити балон.

Потужні двигуни для більшої ефективності та менших витрат

Довговічні та потужні двигуни, що використовуються в наших газових і дизельних навантажувачах, уже випробувані на серійному виробництві в автомобільній промисловості. Вони досягають великого моменту обертання за малої кількості обертів на хвилину, а тому ідеально підходять для щоденної роботи на складі чи виробництві. Двигуни, виготовлені за сучасною технологією, у поєднанні із системним ПЗ Jungheinrich забезпечують надзвичайно високу енергоефективність машин. Споживання пального та шкідливі викиди зведені до мінімуму. Ще одна перевага — мінімальний рівень шуму. Як дизельні вилкові навантажувачі (DFG), так і газові (TFG) дуже тихі.

Отримайте користь від нашого нового покоління дизельних і газових вилкових навантажувачів, оснащених гідростатичним приводом, наприклад, DFG/TFG 425s/430s/435s. Оскільки технологія, за якою вони виготовляється, дозволяє зменшити кількість механічних компонентів, такі машини майже не потребують обслуговування. При цьому надійні навантажувачі з перетворювачем моменту обертання переконують своєю високою продуктивністю: порівняно з аналогами від інших виробників вони забезпечують максимальний вантажообіг за мінімальної витрати.
 

Якщо вас цікавить інший штабелер, зв’яжіться з нами. Ми знайдемо для вас рішення. Усі штабелери постачаються за стандартними умовами Jungheinrich.


Stage Dieselstapler Gasstapler

Ще не впевнені, чи можете придбати потрібну машину в рамках нашої спеціальної акції? Ми зібрали для вас кілька популярних запитань і відповідей на них.

Запитання. Чи продаєте ви в межах цієї акції старі навантажувачі з меншою вартістю?
Відповідь. Ні, усі наші дизельні й газові навантажувачі розроблені з розрахунку на максимальну ефективність у роботі та довговічність. Кожен навантажувач Jungheinrich має якість преміум-класу й постачається за стандартними умовами Jungheinrich.

Запитання. Чи варта ця пропозиція довіри? Чи справді можна зекономити?
Відповідь. Так, бо наша компанія — виробник рівня преміум, що має понад 60 років досвіду. Кращу ціну на ці високоякісні навантажувачі ви більше ніде не знайдете.

Запитання. Знижка приваблива, але для чого мені взагалі ці нові навантажувачі? Чи допоможуть вони зробити мою компанію більш успішною?
Відповідь. Питання в наступному: чи можете ви досягнути кращих результатів, використовуючи старі й ненадійні машини з посередньою ефективністю й немотивованими працівниками? Наші спеціальні знижки, що діють зараз, — найкраща можливість для вас придбати навантажувач преміум-класу і в такий спосіб значно покращити потік матеріалів і мотивацію свого персоналу.

Отримайте навантажувач, який підходить саме вам, і збільште свою продуктивність!

Контактні дані