0 800 75 1 583 Гаряча лінія сервісного відділу Безкоштовний номер
Форма зворотного зв’язку
Розсилка новин
Stage Fördertechnik

Конвеєрні системи

Конвеєрні системи

Переваги

Кнвеєрні системи для ефективних і безпечних перевезень товарів і матеріалів на підприємстві: у нас є для вас оптимальне рішення. Байдуже, що ви перевозите — піддони, коробки чи ящики — та якого розміру.

Конвеєрні технології, мишини та ремені: ми створимо з них ідеальну систему

Правильні технології для обробки матеріалів  — запорука продуктивності на вашому складі. Ми збираємо конвеєрні системи з різних компонентів відповідно до ваших потреб. Для досягнення найкращих результатів ми використовуємо роликові, стрічкові чи ланцюгові транспортери, вагонетки, підйомні та поворотні столи чи стрічкові підйомники та багато інших елементів. Підсумкова конфігурація дозволить досягти дуже високої пропускної здатності складу. Швидкість транспортування піддонів досягне 0,45 м/с, а ящиків — навіть 1,50 м/с. І це за максимальної компактності, зокрема завдяки правильному обладнанню в місцях перепаду висоти. Сюди слід додати техніку для керування й контролю потоку матеріалів, засоби контролю контурів, мотальні пристрої та все, що ще важливо для ваших процесів.

Конвеєрні системи на перспективу: комплексне планування для стабільного успіху

Немає значення, що ви робите, оптимізуєте наявний комплекс чи будуєте новий склад: ми надамо вам професійну консультацію та підберемо саме те транспортне обладнання, яке вам підходить. Використовуючи наші продукти та досвід організації процесів, ми можемо спільно з вами спланувати систему, яка буде найкраще підходити для виконання ваших задач. Це дозволить вам зменшити свій парк штабелерів і водночас оптимально використовувати місткість свого складу. Для цього ми пропонуємо рішення, адаптовані для транспортування найрізноманітніших товарів: від мініатюрних пакунків до повноцінних піддонів. У комплексному плануванні вам допоможуть наші пропозиції щодо сервісу. Щоб ваша логістика постійно залишалася в русі: ефективною, безпечною та швидкою.