Stage Batterien & Ladegeräte
Завжди повний заряд і готовність до роботи

Сервіс АКБ та супутніх матеріалів

Обслуговування акумуляторів і зарядних пристроїв, запасні акумулятори: Jungheinrich пропонує повний набір послуг для ваших електричних навантажувачів. Завдяки цьому ваш склад не знатиме простоїв ані вдень, ані вночі.

Щоб склад продовжував працювати без зайвих витрат, акумулятори електричних навантажувачів завжди повинні бути напоготові. У зв’язку з цим ми розробили повний пакет послуг для ваших електромобілів: від постачання запасних акумуляторів та їх оренди до надання рекомендацій, перевірок стану й технічного обслуговування. Сервіс Jungheinrich для зарядних пристроїв передбачає перевірку та забезпечення належного функціонування зарядних пристроїв, щоб уникнути пошкодження акумуляторів під час циклів заряджання й забезпечити їх придатність до експлуатації в довгостроковій перспективі.

Ваші переваги:

  • Компетенція виробника
  • Збільшення строку служби акумуляторів і зарядних пристроїв
  • Підвищення рівня безпеки й ефективності навантажувачів

Сервіс зарядних пристроїв

Ви теж понад усе цінуєте безпеку?
Тоді наші послуги з перевірки зарядних пристроїв для акумуляторів — саме те, що вам треба!

З нашим сервісом, орієнтованим на безпеку, ви можете завжди бути впевненими в дотриманні норм техніки безпеки (НТБ). Адже ми беремо на себе не лише технічний контроль, а й дотримання строків проведення перевірок і всю пов’язану з цим адміністративну роботу.
Скористайтеся перевагами нашої перевірки функціонування згідно з нормативами НТБ:

  • максимальна безпека для всіх операторів;
  • виконання всіх приписів із дотриманням строків;
  • довгострокова безпека інвестицій, виділених на придбання машин, акумуляторів і зарядних пристроїв;
  • табличка, що підтверджує перевірку;
  • детальний звіт про проведення перевірки.

У нас ви знайдете оптимальний зарядний пристрій для свого акумулятора.

Дізнатися більше


Сервіс АКБ

Щоб забезпечити постійну ефективність техніки, потрібен правильний постачальник енергоносіїв. Звернувшись до нас, можете бути в цьому впевнені. Потрібен запасний акумулятор, цікавитеся орендою, маєте запитання щодо догляду? Ми допоможемо вам в усьому. Починаючи з перевірки стану та очищення акумуляторів і закінчуючи регулярним технічним обслуговуванням, у нас є всі продукти й послуги, що можуть вам знадобитися.

Jungheinrich — піонер в області розробки електромобілів. Переконайтеся самі у високій якості та максимальній ефективності наших акумуляторів.

Дізнатися більше

Content Energiemanagement

Консультації щодо енергоспоживання на вашому підприємстві

За бажанням один з наших кваліфікованих експертів розробить концепцію енергоспоживання, оптимально адаптовану до ваших вимог. 

Щоб перехід вашого парку машин на літій-іонні акумулятори та зарядні пристрої для них був простим і приніс бажаний ефект, за бажанням один з наших експертів приїде на ваше підприємство і проконсультує вас з усіх питань, що стосуються енергоспоживання. Така консультація включає не лише аналіз поточних показників наявних систем, а й створення профілів енергоспоживання і концепцій заряджання для оптимізації енергоспоживання на підприємстві в цілому. 


Індивідуальне консультування

Планування, проектування і реалізація: наші спеціалізовані консультанти до ваших послуг на всіх етапах проекту. Від дообладнання окремої машини до переобладнання всього парку з можливістю проміжного заряджання за експлуатації в кілька змін. Ми готові запропонувати вам індивідуальне рішення. Наша технологія літій-іонних акумуляторів надзвичайно ефективна. Переконайтеся самі. 

Ми охоче вас проконсультуємо.


Stage Dividende

Your Contact

Service

Телефон

+38 044 583 1 583

Надіслати повідомлення