0 800 75 1 583 Гаряча лінія сервісного відділу Безкоштовний номер
Форма зворотного зв’язку
Розсилка новин
Stage Kern-Services

Сервісне обслуговування

Саме головне для нас — це ефективність вашої логістики. Щоб ви могли цілковито зосередитися на своєму бізнесі, наш сервісний відділ, що добре знається на технічному обслуговуванні та ремонті, охоче потурбується про ваш парк машин і складське обладнання.

Що для вас найліпше — повний сервіс, що позбавить вас усіх клопотів, чи індивідуальний набір послуг з технічного обслуговування і ремонту вашого парку машин і складської техніки? Вибір за вами. Понад 4800 сервісних інженерів у різних куточках світу готові підтримати вас словом і ділом. Ціль завжди однакова: уникнути виходу з ладу й простою, що пов’язані з фінансовими втратами. І усе це від одного постачальника.

До числа наших основних послуг також входять контроль споживання енергії акумуляторами й зарядними пристроями, перевірка шин і аспектів безпеки. Окрім того, ми допомагаємо з вирішенням таких задач у сфері інтралогістики, як обслуговування гідравлічних систем,  кваліфікована перевірка стелажів: усе для вашого успіху та неодмінної надійності ваших логістичних процесів.

100% готовності до роботи — 0% ризику

Ми підготуємо для вас пропозицію щодо повного сервісу з урахуванням ваших потреб, яка гарантуватиме безпеку ваших інвестицій за рахунок фіксованих ставок.

Діємо до події, а не після

Регулярне обслуговування забезпечує постійну готовність техніки до роботи. Завдяки оптимальним інтервалам ви можете бути впевнені у своїх планах.

Безпека й можливість планування

Дбаючи про завчасну й професійну заміну робочої рідини в гідравлічних системах, а також її утилізацію без шкоди для довкілля, ви забезпечуєте надійність своїх машин у довгостроковій перспективі та їх довговічність. Наші експерти охоче візьмуть на себе відповідальність за ці роботи.

Довіра — це добре, але необхідний контроль

Ми допоможемо вам зорієнтуватися в стосах законів і звичайно ж подбаємо, щоб ваші навантажувачі експлуатувалися відповідно до правил охорони та безпеки праці.

Мінімізуйте простої своїх машин: це можливо завдяки щільній мережі наших сервісних центрів і кваліфікованим технікам.