0 800 75 1 583 Гаряча лінія сервісного відділу Безкоштовний номер
Форма зворотного зв’язку
Розсилка новин
Stage Gesundheit & Sicherheit

Рішення для безпеки на складі від Jungheinrich

Усебічний захист від Jungheinrich.
Там, де поруч працюють люди й машини, безпека відіграє надзвичайно важливу роль. Не лише на окремих ділянках, а й на території всього складу. Тому ми пропонуємо вам численні рішення, продукти та послуги, які значно підвищать рівень безпеки ваших інтралогістичних процесів. Адже вищий рівень безпеки водночас означає збільшення продуктивності та зменшення витрат.

Content Gesundheit : Безпека Повний захист складу.

Усебічний захист від Jungheinrich охоплює п’ять ключових чинників, від яких залежить робота складу: наші рішення у сфері безпеки забезпечують захист ваших працівників, товарів і складської техніки, а також машин і даних, попереджаючи аварії та неправильне використання. Ми допомагаємо розпізнавати небезпеки до того, як щось трапиться, і турбуємося, щоб у майбутньому вам було якомога легше підтримувати безпеку на складі.


Робота в безпечних умовах

Захист людини для нас понад усе. Ми пропонуємо вам багато опцій для машин, які забезпечать оптимальний захист ваших працівників від наїзду на них машин та інших нещасних випадків. Окрім того, ергономічний дизайн наших машин орієнтований на постійне зняття навантаження й збереження здоров’я.

Ваші товари та їх цілісність — одна з важливих запорук успіху вашої компанії. Численні допоміжні системи нашого виробництва забезпечують оптимальний рівень захисту, продуктивність і надійність перевезень. Таким чином ви економите час і кошти. 

Порядок та безпека на вашому складі

Пошкоджені системи зберігання є фактором ризику для ваших працівників, транспортних засобів та товарів, що зберігаються. Щоб забезпечити безпеку на Вашому складі  та запобігти значним збиткам, ми пропонуємо проводити  регулярні перевірки стелажів для своєчасного виявлення  пошкоджень.

Щоб забезпечити довгострокову доступність вашої техніки, потрібно не лише регулярно обслуговувати та ремонтувати її. Уникнення аварій і пошкоджень унаслідок ударів — теж важливий аспект захисту вашої техніки.