Stage Schutz von Lagern

Інспекція стелажних конструкцій

Пошкоджені системи зберігання ризики для ваших працівників, транспортних засобів та товарів, що зберігаються. Щоб забезпечити безпеку на Вашому складі  та запобігти значним збиткам, наші експерти пропонують проводити  регулярні перевірки стелажів для своєчасного виявлення  пошкоджень.

Content Gesundheit 5 (1)

Інспекція стелажів від Jungheinrich

Для безпеки на всіх рівнях.

Стелажні конструкції, як обладнання яке постійно перебуває під впливом факторів, що призводять до їх пошкодження, повинні регулярно перевірятися кваліфікованим персоналом. Такі вимоги виконавчих органів, що відповідають за безпеку життєдіяльності.

Ми пропонуємо оптимальне рішення цього завдання. Професійна інспекція від Jungheinrich у відповідності з європейськими нормами. Наш інспектор по контролю стелажного обладнання перевірить відповідність фактичної та розрахункової конфігурацій, проконтролює наявність всіх елементів конструкції, оцінить рівень пошкоджень, після чого складе звіт зі списком рекомендацій які необхідно виконати для приведення стелажної системи у відповідність до норм та безпечної експлуатації.   


Ваші переваги:

  • Висновок про проведення інспекції згідно законодавства
  • Своєчасний ремонт з оригінальними запчастинами
  • Більше безпеки та продуктивності на складі 


Тут ви отримаєте більше інформації щодо нашої послуги з проведення інспекції стелажів: 

Зв'яжіться з нами для отримання індивідуальної пропозиції:

Stage Dividende

Your Contact

Телефон

+38 044 583 1 583

Надіслати повідомлення