0 800 75 1 583 Гаряча лінія сервісного відділу Безкоштовний номер
Форма зворотного зв’язку
Розсилка новин
Stage Original-Ersatzteile

Оригінальні запчастини

Оригінальна продукція — запорука безпеки

Лише в оригінальні запасні частини дозволять Вам в повній мірі скористатися перевагами ноу-хау виробника. 

Сервісні центри Jungheinrich в будь-якій країні світу використовують виключно оригінальні запасні частини. Бо лише оригінальна деталь дозволяє зберегти оптимальну взаємодію всіх компонентів та забезпечити максимальну надійність та зберегти виробничі властивості. 

Оригінальні деталі допомагають зберегти гарантію

Jungheinrich гарантує сертифіковану якість

Лише оригінальні запчастини Jungheinrich забезпечують дотримання високих вимог щодо характеристик машини й матеріалів. Використання деталей від інших виробників може призвести до аварій, виходу техніки з ладу й великих витрат.

Оперативна логістика запчастин

Jungheinrich підтримує коефіцієнт доступності своїх запчастин на рівні 98% по всьому світі.

Ваш навантажувач вийшов з ладу, а запчастини були потрібні вам ще вчора? Наша логістика дозволяє поставити лужба нічної експрес-доставки привозить запчастини безпосередньо сервісному інженеру, а ви зможете отримати їх в максимально короткі строки. Вибираючи оригінал, ви вибираєте безпеку

Лише з оригінальними роликами та колесами Jungheinrich ваш навантажувач може досягти оптимальних показників. Покладіться на досвід виробника. Ми пропонуємо великий вибір роликів і коліс для навантажувачів усіх моделей.

Оригінальні запчастини

Нові вимоги щодо безпеки, зміни у складських і логістичних процесах чи законодавстві часто призводять до того, що також змінюються вимоги до навантажувачів і складської периферії. Для задоволення нових потреб часто вистачає простих аксесуарів. 

Хочете дізнатися більше про оригінальні запчастини Jungheinrich? Зв’яжіться з нами.