Stage Original-Ersatzteile

Оригінальні запчастини

Оригінальна продукція — запорука безпеки

Лише в оригінальних запчастинах є компетенція виробника

Сервісні центри Jungheinrich по всьому світі використовують лише оригінальні запчастини. Бо лише оригінальні запчастини за рахунок оптимальної взаємодії всіх компонентів гарантують максимальну надійність і довговічність.

Оригінальні деталі допомагають зберегти гарантію

Jungheinrich гарантує сертифіковану якість

Лише оригінальні запчастини Jungheinrich забезпечують дотримання високих вимог щодо характеристик машини й матеріалів. Використання деталей від інших виробників може призвести до аварій, виходу техніки з ладу й великих витрат.

Оперативна логістика запчастин

Jungheinrich підтримує коефіцієнт доступності своїх запчастин на рівні 98% по всьому світі.

Ваш навантажувач вийшов з ладу, а запчастини були потрібні вам ще вчора? Служба нічної експрес-доставки привозить запчастини безпосередньо сервісному інженеру, а ви зможете отримати їх в максимально короткі строки. Вибираючи оригінал, ви вибираєте безпеку

Лише з оригінальними роликами та колесами Jungheinrich ваш навантажувач може досягти оптимальних показників. Покладіться на досвід виробника. Ми пропонуємо великий вибір роликів і коліс для навантажувачів усіх моделей.

Оригінальні запчастини

Нові вимоги щодо безпеки, зміни у складських і логістичних процесах чи законодавстві часто призводять до того, що також змінюються вимоги до навантажувачів і складської периферії. Для задоволення нових потреб часто вистачає простих аксесуарів. 

Завжди повна потужність для вашої техніки

Повна потужність для вашої складської логістики: Jungheinrich пропонує ідеальний сервіс для ваших електричних навантажувачів. Запасні акумулятори, обслуговування акумуляторів і зарядних пристроїв — усе це гарантує безперебійність ваших процесів і окупається. Усю інформацію можна знайти тут. 

Необхідна запчастина. Одним клацанням миші.

Замовляйте наші оригінальні запчастини легко й зручно через Jungheinrich Parts Online.

Хочете дізнатися більше про оригінальні запчастини Jungheinrich? Зв’яжіться з нами.