0 800 75 1 583 Гаряча лінія сервісного відділу Безкоштовний номер
Форма зворотного зв’язку
Розсилка новин
Stage Rental 1

Оренда

Вам потрібен навантажувач на короткий проміжок часу? Чи можливо ви більше зацікавлені на тривалу експлуатацію? Бажаєте оптимізувати роботу вашого парку техніки?  У нас є рішення на будь-який смак, відповідно до ваших вимог.

Ми настільки гнучкі наскільки вам потрібно. 

Саме тому ми пропонуємо вам великий вибір альтернатив придбання та використання. У такий спосіб ви можете зменшити витрати та уникнути непотрібних зобов'язань. Немає значення, коли ви збираєтеся використовувати навантажувач: завтра чи лише через три місяці. Новий він повинен бути чи б/в. Вибір за вами.

Легко. Вчасно. Вигідно.

Коли бракує ресурсів, оренда навантажувачів у нас— правильний вибір. На будь-який термін: вилковий навантажувач, комісіонер або підйомний візок , Jungheinrich Rental — саме те, що вам потрібно. Ми вчасно доставимо необхідний вам навантажувач у необхідне місце.

Більше можливостей для вас

Якщо у вас немає потреби і бажання купувати навантажувач, але час від часу необхідність у техніці виникає? В такому випадку наші пропозиції з довгострокової оренди стануть найкращим рішенням для вас. 

Максимальна безпека за мінімальних витрат

У вас є свій парк навантажувачів? Тоді ви повинні бути готові до всього. Ми розширимо межі ваших можливостей і забезпечимо вашу гнучкість за часом, забезпечимо вищий рівень безпеки й більшу прозорість за менших витрат: за допомогою Jungheinrich Rental Fleet Management (RFM).

Навіщо купувати, якщо можна орендувати?

З нашою технікою ви можете легко переобладнати свій парк навантажувачів, орендуючи не лише машини, а й літій-іонні акумулятори й зарядні пристрої за програмою Li-Ion Performance Rental. Це дозволить вам зменшити витрати, а також швидко і легко збільшити продуктивність електричних штабелерів.