0 800 75 1 583 Гаряча лінія сервісного відділу Безкоштовний номер
Форма зворотного зв’язку
Розсилка новин
Stage Logistiksysteme
Байдуже де й коли — ми завжди готові до роботи

Логістичні системи

Jungheinrich має водночас компетенції виробника, досвід та знання постачальника комплексних рішень. Від планування та реалізації до сервісу та підтримки від працівників нашого сервісного відділу: ми зробимо все! 

Ми працюємо для вас — удень і вночі!

Якщо станеться неполадка, що заважатиме роботі, ми одразу вирушаємо в дорогу. Ми стаємо вашою надійною опорою і в такий спосіб забезпечуємо потрібний рівень доступності обладнання. Наші експерти з програмного забезпечення в центральному відділі підтримки мають багаторічний досвід і можуть допомогти вам вирішити проблему за допомогою засобів віддаленого доступу. Якщо це неможливо, один з наших кваліфікованих сервісних інженерів за найближчої нагоди виїжджає на ваш об’єкт. Це можливо завдяки нашій щільній мережі сервісних центрів по всьому світі. Звичайно, в усіх країнах діють єдині для нашої компанії, високі стандарти якості. Так ви можете бути впевнені, що час простою обладнання у вашій логістичній системі буде зведений до абсолютного мінімуму. 

Content Logistiksysteme

Огляд нашого асортименту

Індивідуальні сервіс і підтримка

Тісна співпраця між гарячою лінією центрального відділу підтримки з питань програмного забезпечення та систем керування і фахівцями сервісного центру на об’єкті гарантує вам високий рівень доступності обладнання і безперебійну роботу вашої логістичної системи. Ви зосереджуєтеся на своєму бізнесі, а ми дбаємо про ваше обладнання. 

Огляд переваг сервісу й підтримки для логістичних систем:

  • Висока надійність процесів — завдяки гарантовано високому рівню доступності обладнання.
  • Максимальна стабільність і прозорість витрат — завдяки індивідуальним пропозиціям щодо сервісу й підтримки.
  • Ще більша економія часу — лише одна контактна особа для всіх запитань, що стосуються вашої логістичної системи.
  • Збільшений строк служби вашого обладнання — завдяки регулярному технічному обслуговуванню та перевіркам.
  • Підвищена продуктивність — присвячуйте більше часу своїй основній діяльності. 

Сервіс для логістичних систем

Завжди в безпеці — з нашим сервісом для логістичних систем

Ми завжди і всюди вживаємо оперативних заходів, щоб ваше обладнання і машини були в стані, який потрібен для безперебійної роботи логістичної системи.

Наш сервіс охоплює наступні послуги:

Усі ці послуги адаптуються до вимог клієнта.


Ми охоче вас проконсультуємо. Домовтеся про зустріч просто зараз!


Підтримка логістичних систем

Content Logistiksysteme (1)

Завжди до ваших послуг — наша цілодобова служба підтримки логістичних систем

У разі неполадок чи загальних питань щодо логістичної системи звертайтеся в першу чергу до працівників нашої служби підтримки. Тут працюють лише фахівці з багаторічним досвідом, які, зазвичай, можуть вирішити більшість ваших проблем за допомогою засобів дистанційного доступу. Якщо це неможливо, вони одразу зв’язуються з сервісними інженерами на місці, бо в нас сервіс і підтримка працюють пліч-о-пліч.
На важливі запити до служби підтримки ми реагуємо, зазвичай, за лічені хвилини, максимум протягом однієї години. Так ми мінімізуємо для вас ризик простою і забезпечуємо максимальну ефективність вашої системи 365 днів на рік. 

Наша служба підтримки працює за наступними напрямками:

Content Logistiksysteme Karte
Service_Technician_Action

Глобальна мережа Jungheinrich — завжди і всюди поруч з вами.

День за днем понад 4800 досвідчених сервісних інженерів Jungheinrich і понад 6300 працівників, що займаються обслуговуванням після продажу по всьому світі, дбають, щоб ваша логістика працювала надійно та без перебоїв. У цьому нам допомагають наша компетенція як компанії-виробника, найсучасніші засоби діагностики й доступність запчастин. 


Ми охоче вас проконсультуємо. Домовтеся про зустріч просто зараз!