CeMAT 2016

Весь світ внутрішньоскладської логістики

З 31 травня по 3 червня 2016 р. на території виставкового центру HANNOVER MESSE відбудеться провідна міжнародна виставка з внутрішньоскладської логістики та управління ланцюгами поставок CeMAT 2016 (Ганновер, Німеччина).

Відповідно до девізу нашої компанії на виставці - "Співробітництво з вашим бізнесом" на своєму стенді ми продемонструємо Вам наше бачення майбутнього внутрішньоскладської логістики, численні інновації, новітні розробки у сфері вантажопідйомної техніки,  складського обладнання та організації матеріальних потоків.

З нетерпінням чекаємо Вас  на нашому стенді №33-34 під дахом EXPO.

На початку 2016 року ми запровадили новий дизайн нашої продукції , який методично підкреслює технологічну та ергономічну якість нашої продукції . Переконайтесь особисто на СеМАТ: На додачу до вже всім відомого жовтого кольору Jungheinrich, наша техніка здобула особистий сірий колір Jungheinrich, ще однією особливістю нового дизайну стало нове позначення типу техніки, яке відтепер розміщується на зеленій  стрічці зеленого кольору.

Більш того, дизайн всієї представленої в 2016 році техніки став більш цілісним. Пасивні  та активні освітлювальні елементи, інтегровані в типовий брендовий стиль наших транспортних засобів найбільш функціональним чином, підвищуючи тим самим безпеку у робочому середовищі і створюючи яскравий зовнішній вигляд.

Ефективне комплектування замовлень за допомогою Jungheinrich easyPilot

Значне покращення продуктивності комплектування замовлень і в той же час зниження навантаження з оператора горизонтального комісіонера ЕСЕ, більше ніж обіцянка, завдяки Jungheinrich easyPILOT. Ця нова допоміжна або дистанційна система сприяє процесу комплектування. Завдяки дистанційному управлінню, транспортний засіб автоматично рухається за оператором і зупиняється як тільки він застосовує пульт управління або коли він досягає заздалегідь зазначеного місця призначення.  В результаті, обидві руки оператора вільні для комплектування вантажу, а також виключаються постійні включення та виключення техніки зберігаючи тим самим дорогоцінний час.

Оснащений лазерною навігацією та двома лазерними сканерами в напрямку руху, комісіонер ЕСЕ безпечно пересувається вздовж стелажів. Транспортний засіб завчасно розпізнає перешкоди та автоматично зупиняється. Jungheinrich easyPilot легко сумісний з системою Pick-by-Voice.

Найменший у світі універсальний повідковий штабелер: EMD 115i з літій-іонною технологією.

Транспортні засоби що використовують з літій-іонні батареї нашої власної розробки, повністю заряджаються протягом 30 хвилин. Використайте можливість протестувати один з наших недавно випущених серійних транспортних засобів EMD 115i, оснащених цією технологією на виставці СеМАТ

Штабелер спроектовано для застосування у магазинах та складських приміщеннях. Він характеризується надзвичайно компактною конструкцією та малим радіусом повороту і в той же час здатний обробляти вантаж вагою до 1500 кг. Компактний 14 кілограмовий акумулятор штабелера у вигляді портфелю має ємність 40 Аг і легко заряджається за допомогою вбудованого зарядного пристрою.

Вузькопрохідний штабелер з новою технологією приводу та системою поглинання вібрацій

До вашої уваги наш новий вузькопрохідний штабелер EKX 5-серії. Комбі-штабелер здатний працювати з вантажем вагою до 1600 кг, та піднімати його на висоту 17,5 метрів. Опціональний модуль штабелера Floor Pro з системою поглинання вібрацій для збільшення продуктивності та підвищення безпеки під час руху по нерівній поверхні дозволяє збільшити швидкість пересування на 30%.

Вузькопрохідний штабелер характеризується низьким споживанням енергії. Безперервна робота протягом двох змін виключає необхідність у додатковій підзарядці або заміні батареї, скорочуючи тим самим витрати на додаткову батарею, дороге устаткування для її заміни а також витрати на обслуговування. Ми виконуємо цю обіцянку пропонуючи Вам 2Shifts1Charge гарантію.

Дизельні/газові навантажувачі для екстремальних умов експлуатації (вантажопідйомністю до 5 тон)

Наші нові навантажувачі DFG / TFG 540-S50 з гідродинамічним приводом доповнюють наш асортиментний ряд навантажувачів з противагою та двигуном внутрішнього згоряння додавши класи вантажопідйомності 4, 4,5 та 5 тон. Ці навантажувачі характеризуються високою якістю виконання та міцністю компонентів, що робить їх ідеальною технікою для виконання особливо складних робіт в різних кліматичних умовах.

Завдяки спеціальним компонентам, герметичному дисковому гальмівному вузлу що не зношується та легкому доступу до моторного відсіку, наші навантажувачі DFG / TFG не потребують великих витрат на обслуговування. Візуально оптимізований дизайн противаги навантажувача, нова компактна вантажопідйомна мачта, забезпечують найкращий круговий огляд та покращений огляд вперед. Як результат вантаж може оброблятися ще швидше, безпечніше та комфортніше.  

Зв’язок із компанією

У вас виникли запитання до команіїї Jungheinrich?
Будь-ласка, зв'яжіться з нами:

Подати заявку на отримання новин?

Якщо ви бажаєте підписатися на отримання наших новин, натисніть тут.