15.07.2019

Чому б.в. техніка від Jungheinrich це вигідно?

Крім широкого асортименту вантажно-підйомної техніки та складського обладнання ми також реалізуємо техніку що була у використанні. Основною перевагою даного виду техніки у порівнянні з новою є її приваблива вартість. Наступна перевага – швидкість, обирайте необхідний вам навантажувач серед наявного асортименту, оплачуйте та починайте працювати. Немає потреби в очікуванні виробництва та доставки, як у випадку з новою технікою. Якість - наші б.в. навантажувачі не поступаються своїми показниками дієздатності та ефективності новим. В більшості це техніка що експлуатувалася на Європейському ринку, а тому за весь час експлуатації обов’язково проходила всі необідні перевірки, ремонти та техогляд. Кожна одиниця техніки перш ніж надійти до клієнта проходить ретельну передпродажну перевірку, виконується фарбування, ретельний техогляд із заміною деталей та запчастин що вийшли з ладу.

Також варто зауважити, що ми єдина компанія на ринку України, що пропонує промислово відновлену б.в. техніку - «JUNGSTARS», і для цього у нас є завод у м. Дрезден, Німеччина. «JUNGSTARS» - це б.в. техніка що має 5 зірок якості (безпека, надійність, екологічність, стабільність та зовнішній вигляд), єдиною її різницею між новою технікою є відпрацьовані мото-години на лічильнику.

Гарантія – купуючи б.в техніку у нас ви отримуєте 6 місячну  (або 600 мото-годин) гарантію від виробника. Відновлена техніка - «JUNGSTARS» має гарантію 12 місяців.

Незалежно від того, купуєте ви нову чи б.в. техніку Jungheirich ви завжди можете розраховувати на нашу підтримку та першокласний сервіс.

Переглянути актуальні пропозиції б.в. техніки: 

Зв’язок із компанією

У вас виникли запитання до команіїї Jungheinrich?
Будь-ласка, зв'яжіться з нами:

Подати заявку на отримання новин?

Якщо ви бажаєте підписатися на отримання наших новин, натисніть тут.