28.04.2019

Наш переможець конкурсу IFOY в категорії «Складська техніка» - штабелер з висувною щоглою ETV 216i

• Федеральний міністр транспорту Андреас Шойер вручив приз у Відні • Журі конкурсу високо оцінило рішення з видатною вигодою для клієнта • Компактний і ергономічний штабелер завдяки вбудованому літій-іонному акумулятору

26 квітня, у Відні відбулося нагородження переможців конкурсу IFOY 2019 в якому  наш ETV 216i, перший у світі річтрак (штабелер з висувною щоглою) з вбудованою літій-іонною батареєю, отримав нагороду. Федеральний міністр транспорту, Андреас Шойер, вручив нагороду члену ради директорів Jungheinrich з продажів Крістіану Ерлаху. Рішення журі базувалося на «видатній вигоді для клієнтів» ETV 216i. У своїх міркуваннях журі підкреслило, що інтеграція виготовленої на замовлення літій-іонної батареї віщує нове покоління транспортних засобів. Містер Ерлах пояснив: «Jungheinrich є першим виробником в галузі, який послідовно впроваджує переваги літій-іонної технології в конструкцію своїх навантажувачів. Вбудована літій-іонна батарея робить ETV 216i найбільш компактним і найбільш ефективним штабелером в своєму класі. Клієнти Jungheinrich отримають вигоду від кращої ергономіки, маневреності та більшої ефективності. В майбутньому ми також будемо послідовно використовувати переваги літій-іонної технології при проектуванні інших типів підйомно-навантажувальної техніки, створюючи тим самим нове покоління складської техніки». Завдяки вбудованому літій-іонному акумулятору техніка має особливо компактну конструкцію, а отже, забезпечує більшу маневреність під час роботи в стелажах. ETV 216i надає водіям набагато більше свободи пересування і кращий круговий огляд. Це робить його особливо зручним для користувача і допомагає підвищити безпеку на складі. У порівнянні із звичайними річтраками ETV 216i також значно збільшує продуктивність складу. Використовуючи додаткову литу противагу, Jungheinrich вдалося змістити центр ваги шабелера в більш вигідну позицію. Таким чином максимальна вантажопідйомність ETV 216i склала 1,6 тон на висоті до дев'яти метрів, що на 230 кілограм більше, ніж у аналогічної техніки, завдяки чому швидкість підйому з вантажем збільшується на 23 відсотки.

Про премію IFOY

Міжнародна нагорода IFOY (Міжнародна інтралогістіка і вилочні навантажувачі року) присуджується за економічність та інновації і вважається найважливішою інноваційної премією в області внутрішньо логістики, завдяки своїй технічній експертизі. Переможці щорічно обираються незалежним журі з провідних міжнародних журналістів. Рішення базується на нейтральному тесті і перевірці наукових інновацій. Обидві серії тестів порівнюють фіналістів з їх відповідними конкуруючими пристроями. Лауреатом премії IFOY, яка знаходиться під патронажем Федерального міністерства економіки та енергетики, є Німецька асоціація обробки матеріалів і інтралогістіки в рамках VDMA.

З 10 перемогами з 2013 року, Jungheinrich в даний час є безперечним лідером в списку кращих переможців IFOY.

Зв’язок із компанією

У вас виникли запитання до команіїї Jungheinrich?
Будь-ласка, зв'яжіться з нами:

Подати заявку на отримання новин?

Якщо ви бажаєте підписатися на отримання наших новин, натисніть тут.