21.03.2019

Річтрак ETV 216i отримав престижну нагороду за дизайн

Перший в світі штабелер з висувною рамою з вбудованою літій-іонною батареєю. Революційний дизайн штабелера. iF Design Award - одна з найважливіших дизайнерських нагород в світі.

Річтрак ETV 216i від концерну Jungheinrich отримав нагороду iF Design Award 2019. Це перший в світі річтрак, в якому батарея вбудована в конструкцію вантажівки. Для цього Jungheinrich постійно використовує переваги компактної і потужною літій-іонної технології. ETV 216i значно більш компактний, ніж звичайні річтраки, забезпечує більшу маневреність і поліпшену ергономіку, надаючи оператору більшу свободу рухів і кращий круговий огляд. В результаті чого робота на складі стає ще більш комфортною та безпечною.

Майкл Нібур, голова відділу промислового дизайну Jungheinrich AG, пояснює: «При розробці ETV 216i інженери і дизайнери з самого початку працювали разом. Результатом є техніка, яка поєднує в собі дизайн і продуктивність. Той факт, що ETV 216i був удостоєний нагороди iF Award, підтверджує, що ми вибрали правильний шлях з цієї новою концепцією в дизайні техніки ».

Спеціальна нагорода за «65 років участі в iF Design Award»

Нагорода iF Design Award є однією з найпрестижніших в світі дизайнерських нагород. Нею відзначають досягнення в області дизайну продуктів, упаковки, комунікацій та дизайну послуг, архітектури,  дизайну інтер'єру, а також професійні концепції. Концерн Jungheinrich вперше отримав премію iF Design Award в 1954 році за електричний повідковий візок з платформою для оператора Ameise. Цього року концерн Jungheinrich 18-й раз отримав премію iF Design Award в категорії «Продукт». Також Jungheinrich став однією з семи компаній, які отримали спеціальну нагороду «65 років участі в конкурсі iF design». Генеральний директор iF Ральф Вігманн зазначає: «Це справжня експертиза дизайну - яка поєднує в собі якість, надійність та інновації». 65 років тому Jungheinrich вже усвідомлював важливість дизайну і постійно розвиває філософію дизайну.

Зв’язок із компанією

У вас виникли запитання до команіїї Jungheinrich?
Будь-ласка, зв'яжіться з нами:

Подати заявку на отримання новин?

Якщо ви бажаєте підписатися на отримання наших новин, натисніть тут.