19.02.2019

Найбільший учасник виставки LogiMAT 2019

• Світова прем'єра революційного електроштабелера.
• Весь світ інтелектуальних рішень для інтралогістики.
• Індивідуальні рішення для кожного завдання з максимальною вигодою для клієнта.

Концерн Jungheinrich на виставці LogiMAT 2019 (19-21 лютого) представляє не що інше, як чергову революцію на складі. Завдяки абсолютно нової концепції, новий електроштабелер - ERC 216zi порушує всі існуючі правила і забезпечує ще більшу пропускну здатність, безпеку і додаткову ефективність для складу. У перший день виставки о 9:30 ранку на стенді Jungheinrich в залі № 9, відбулася офіційна світова прем'єра штабелера. «Інновації - це коли ви можете дивувати знову і знову», - стверджує член правління Jungheinrich з маркетингу та продажу Крістіан Ерлах, обіцяючи: «На LogiMAT 2019 Jungheinrich ще раз дозволить переконатися відвідувачам виставки в своїй концентрованій інноваційній силі. Вище, сильніше, ефективніше це також відноситься і до двох інших прем'єр продуктів на нашому стенді: серед яких новий EFG 6-ї серії з ще більшою потужністю для важких випробувань, а також інноваційний вертикальний комісіонер EKS 412s, який дозволить нашим клієнтам досягати нових висот на вузькопрохідному складі ».

Найбільший учасник виставки

Як і в попередні роки, Jungheinrich знову став найбільшим учасником на виставці LogiMAT в 2019 році. З 19 по 21 лютого 2019 року наша компанія представить відвідувачам міжнародної виставки в Штутгарті інноваційні, безпечні та ефективні рішення для задач Intralogistics 4.0. Jungheinrich продемонструє свій асортимент підйомно-навантажувальної техніки і рішеня на стенді загальної площі 1 164 квадратних метра. Тут відвідувачі можуть ознайомитися з цілим світом інтелектуальних рішень для інтралогістики від одного постачальника. Ще раз, в цьому році, Jungheinrich представляє техніку тільки з літій-іонними батареями. «Азарт концерну Jungheinrich в тому, що б не просто знайти рішення, а знайти краще рішення для наших клієнтів», - говорить пан Ерлах. Ось чому, за словами члена правління Jungheinrich, цілі та індивідуальні вимоги клієнтів є головними пріоритетами для концерну на LogiMAT 2019.

Кращий у своєму класі

Ще однією яскравою подією виставки стане компактний кран-штабелер STC - перший кран-штабелер для дрібних вантажів, розроблений концерном Jungheinrich. «З точки зору продуктивності, енергоефективності та гнучкості, STC є дійсно високопродуктивним пристроєм і найкращим краном-штабелером для дрібних деталей на ринку сьогодні. Жоден кран-штабелер в своєму класі не може зрівнятися з його пропускною спроможністю », - пояснює пан Ерлах.

Більша безпека та ефективність

Ще одна тема презентації на виставці Jungheinrich - тема безпеки. Своїми продуктами, рішеннями і консалтинговими послугами компанія Jungheinrich поставила перед собою мету внести значний вклад в скорочення числа нещасних випадків і постійно ставить питання безпеки людей, складу і товарів на передній план. Jungheinrich протистоїть потенційним небезпекам на складі, які значні через зростаючу динаміку і складність процесів, за допомогою системи допомоги zoneCONTROL. Ця система розпізнає небезпечні зони, надаючи зрозумілі попередження і може автоматично обмежувати швидкість руху в цих зонах. Jungheinrich представить нову систему під час презентації роботи вертикального комісіонера ЕСЕ на своєму стенді.

Зв’язок із компанією

У вас виникли запитання до команіїї Jungheinrich?
Будь-ласка, зв'яжіться з нами:

Подати заявку на отримання новин?

Якщо ви бажаєте підписатися на отримання наших новин, натисніть тут.