11.05.2018

Jungheinrich отримав дві нагороди IFOY

• Система easyPILOT Follow стала переможцем в категорії «Техніка для складу»
• Система зарядки акумулятора SLH300 в категорії «Новинка року»
• Подвійна перемога свідчить про лідерство Jungheinrich в галузі інновацій

Ганновер, Німеччина - Jungheinrich став переможцем конкурсу IFOY в двох категоріях. Перевершивши всіх свої конкурентів, горизонтальний комісіонер ECE 225 з системою easyPILOT Follow виграв в категорії «Техніка для складу», в той же час система зарядки акумулятора SLH 300 отримала нагороду в категорії «Новинка року» IFOY 2018. Нагорода IFOY - це найважливіший приз за інновації в індустрії внутрішньоскладскьої логістики.

Д-р Ларс Бржоска, член правління з маркетингу та продажу в Jungheinrich AG, пояснює: «Перемога в двох номінаціях IFOY за один раз є справжнім підтвердженням позиції Jungheinrich як лідера в області інновацій. Подвійна перемога в цьому році є доказом цього і є величезною похвалою за роботу нашої команди, якою я неймовірно пишаюся. З easyPILOT Follow ми пропонуємо нашим клієнтам напівавтоматичне рішення, яке набагато випереджає аналогічні системи наших конкурентів з точки зору функціональності та користі для клієнтів. Наша перехресна технологія зарядки акумуляторів SLH300 є нові стандарти на шляху до інтегрованих енергетичних рішень. Дозволяючи клієнтам ефективно заряджати змішані парки техніки, таким чином ми робимо перехід до літій-іонної технології ще більш привабливим ».

Система easyPILOT Follow
Премія IFOY в категорії «Техніка для складу» отримала система easyPilot Follow від Jungheinrich. easyPILOT Follow - це напівавтоматичний блок управління, який дозволяє горизонтальному комісіонеру ECE автоматично слідувати за своїм оператором. Оператор одягає блок управління або кладе його в кишеню брюк і, таким чином, може зосередитися на процесі комплектування. ЕСЕ, пов'язана з блоком управління, позиціонує себе саме так, щоб товари можна було встановити в потрібному місці на вантажних вилах комісіонера. Техніка завжди там, де вона необхідна в місці підбору вантажів, слідуючи за оператором, коли він рухається вперед і зупиняється з максимальною точністю. Ця технологія усуває необхідність в тривалих підйомах оператора в кабіну і з кабіни комісіонера, а також проходження довгих дистанцій оператором від місця збору до комісіонера. Таким чином easyPilot Follow забезпечує безпомилкові процеси вибору замовлень і максимальну ефективність на складі.

Зарядний пристрій SLH 300
Jungheinrich отримав свою другу нагороду IFOY за високо-технологічну систему зарядки акумулятора SLH 300 в категорії «Новинка року». Рішення plug & play для зарядного пристрою звичайних свинцево-кислотних та більш ефективних літій-іонних акумуляторів. Забезпечує переваги, перш за все, для змішаних парків техніки або в процесі переходу від свинцево-кислотної до літій-іонної технології. SLH 300 має широкий діапазон напруги, численні доступні опції і високий рівень ефективності. Завдяки ретельно продуманим діапазону варіантів оптимальне співвідношення ціни і продуктивності може бути досягнуто за допомогою зарядного пристрою для будь-яких умов застосування: SLH 300 доступний від 15-320A в 24V, 48V і 80V. Зарядний пристрій забезпечує максимальну гнучкість для користувачів. Він доступний з безліччю опцій, наприклад, з повним графічним дисплеєм або з системою Aquamatik.

Зв’язок із компанією

У вас виникли запитання до команіїї Jungheinrich?
Будь-ласка, зв'яжіться з нами:

Подати заявку на отримання новин?

Якщо ви бажаєте підписатися на отримання наших новин, натисніть тут.