11.05.2018

JUNGHEINRICH: «ВАШ шлях до успіху»

• Найбільший експонент на міжнародній виставці CeMAT 2018

• Павільйон, присвячений світу літій-іонної технології


Під девізом «Ваш шлях до успіху» Jungheinrich представив свої продукти та рішення для Intralogistics 4.0, міжнародних професіоналів галузі. У 2018 році Jungheinrich знову став найбільшим експонентом CeMAT. З більш ніж 5 500 квадратних метрів виставкової площі Jungheinrich продемонстрував весь асортимент продукції під дахом EXPO в павільйонах 33 і 34. Основна увага приділялася питанням енергетики, автоматизації та переходу на цифрові технології.

«У цьому році Jungheinrich став найбільшим експонентом в Hannover Messe і CeMAT. Ми представили індивідуальні рішення для внутрішньоскладської логістики, які забезпечують максимальну вигоду для наших клієнтів. Наша виставка включила в себе автоматичні транспортні засоби та новітні системи допомоги. Також ми використали доступний простір в Ганновері, щоб показати весь наш асортимент продукції. Родзинкою нашого стенду став павільйон, присвячений літій-іонним технологій. », - заявляє Ларс Бржоска, Член правління в Jungheinrich, який відповідає за маркетинг і продажі.

Дебютний показ автоматизованого вузькопрохідного штабелера EKX 516aНа CeMAT 2018 концерн Jungheinrich представив новий EKX 516a як новітнє доповнення до лінійки автоматизованих транспортних засобів (AGV). Автоматизований комісіонер, створений на базі перевіреного електричного вузькопрохідного штабелера з тристоронньою обробкою вантажів EKX 516 вантажопідйомністю 1600 кг, до якого Jungheinrich додав компоненти автоматизації. Його можна використовувати для виконання штабелювання і підбору вантажів на висоті до 13 метрів. Використовуючи перевірену систему електродистанційного управління в поєднанні з транспондерами, техніка може чітко позиціонувати себе на складі, а також змінювати проходи. Всі процеси запускаються автоматично. EKX 516a, оснащений 80-вольтним синхронним двигуном, демонструє нові робочі характеристики і значно знижує споживання енергії. У павільйоні №34 Jungheinrich представив EKX 516a як частину повністю автоматизованого логістичного рішення в поєднанні з автоматизованою системою управління EKS 215a.

Системи допомоги для підвищення безпеки на складі
Jungheinrich поставив перед собою мету посилити захист операторів, машин, товарів і складських приміщень. Ось чому експерт в області внутрйшньоскладської логістики представив свої новітні системи допомоги, на відкритій виставковій площі № 34. Нова система «zoneCONTROL» підвищує безпеку в найкритичніших точках складу. Система складається з радіомодуля на навантажувачі та радіопідсилювачів, які встановлюються в певних місцях на складі. Навколо підсилювачів встановлюється кругове поле передачі. Залежно від відстані до радіопідсилювачів радіомодуль, встановлений на навантажувачі, запускає певні алгоритми дій, такі як гальмування транспортного засобу. zoneCONTROL заснована на базі радіочастотної технології Ultra Wide Band (UWB), яка дозволяє отримати ще більшу точність до декількох сантиметрів. З addVIEW компанія Jungheinrich представила на CeMAT цифрову камеру для кругового огляду. Використання технології цифрової камери дозволяє отримати набагато кращу якість зображення навіть за умов недостатнього освітлення. Оператор може вибирати напрямок який буде демонструвати камера: вид попереду, вид ззаду, зверху або комбінацію видів на екрані. Залежно від ситуації руху і навантаження, погіршена видимість може бути компенсована найкращим чином. Зовсім недавно Jungheinrich ввів концепцію нової платформи для своїх систем допомоги, яка фокусується на модульності і здатності поєднувати різні системи. Оператор повинен мати підтримку а не надлишок інформації з різних систем. Тому різні системи допомоги відображаються на загальному екрані, а також можуть працювати незалежно одна від одної.

ETV 216i входить в світ літій-іонних технологій
Ще однією подією на виставковому стенді Jungheinrich на CeMAT стала демонстрація досягнень концерну в області літій-іонних технологій. Тут кожен зміг переконатися, як Jungheinrich застосовує свій досвід в області енергетики, щоб встановити нові стандарти для електричної техніки. Одним з таких досягнень став новий електроштабелер з висувною щоглою Jungheinrich - ETV 216i. Це перший в світі річтрак в своєму класі з вбудованою літій-іонною батареєю в стандартній комплектації. Jungheinrich послідовно використовує переваги цієї компактної і ефективної технології батареї при розробці навантажувачів, тим самим створюючи революційний дизайн техніки. ETV 216і має поліпшену ергономіку відмінним оглядом і надає більше свободи для рухів оператора. В результаті новий штабелер надзвичайно простий у використанні і забезпечує максимальну безпеку на складі. Завдяки компактному дизайну, штабелер має відмінну маневреність на складі. 

Ще однією перевагою в області енергетичної компетентності є система зарядки акумулятора SLH 300i, що номінована на премію IFOY. Ця система пропонує можливість заряджати як свинцево-кислотні, так і літієво-іонні батареї за допомогою одного модуля батареї, тим самим забезпечуючи можливість змішаної роботи обох акумуляторних технологій. Зарядний пристрій забезпечує максимальну гнучкість для користувачів. Система зарядки вражає широким діапазоном напруги, безліччю варіантів вибору і високим рівнем ефективності. SLH 300 доступний від 15-320 А до 24 В, 48 В і 80 В.

У числі інших продуктів, представлених Jungheinrich на CeMAT 2018, були система easyPILOT Follow, номіновані на премію IFOY і 28-тонний тягач EZS 7280.

Зв’язок із компанією

У вас виникли запитання до команіїї Jungheinrich?
Будь-ласка, зв'яжіться з нами:

Подати заявку на отримання новин?

Якщо ви бажаєте підписатися на отримання наших новин, натисніть тут.