10.03.2017

Kracht обрав Jungheinrich для централізації своєї інтралогістики

• Виробник насосів Kracht будує великий логістичний центр площею 3500 м² у місті Вердоль (Німеччина), обравши компанію Jungheinrich в якості генерального підрядника • У новому центрі будуть розташовані висотні стелажі, розраховані на 5100 палетомісць, склад для зберігання дрібних деталей, з ємністю на 12000 місць, а також впроваджена система управління складом WMS • Комбінований підбір замовлень забезпечує постачання виробництва деталями та їх транспортування

Будівництво нового логістичного центру Kracht з площею 3500 м², розташованого в місті Вердоль (Німеччина), просувається швидкими темпами. Jungheinrich - інтралогістичний провайдер з міста Гамбург, є генеральним підрядником і будує логістичний комплекс для компанії Kracht - всесвітньо відомого виробника шестерінчастих насосів, напірних насосів і гідравлічних компонентів для промислового застосування. Новий комплекс складається з повністю автоматизованого складу з висотними стелажами, розрахованими на 5100 європалет, а також склад для зберігання дрібних деталей, з ємністю на 12000 місць. У безпосередній близькості від складу зводиться зал для комплектування замовлень, пропускна здатність якого дозволяє обробляти 140 піддонів для дрібних деталей. Завершення будівництва логістичного центру планується в травні / червні 2017 року, бюджет котрого становить близько 7,8 млн. євро.

Kracht доручив своєму генеральному підряднику з реалізації проекту - компанії Jungheinrich, інсталяцію сталевих конструкцій, даху і стін. Обсяг послуг також включає в себе оренду двох кранів, що надаються дочірньою компанією MIAS, вони використовуються для встановлення висотних стелажів і складу для дрібних деталей.

"В майбутньому всі деталі будуть централізовано зберігатися і підбиратися вже на новому об'єкті. Тепер з'явиться можливість створити запаси у виробничих цехах фірми і оптимізувати процеси, це і стало причиною інвестування" - говорить Хейко Зан, керуючий директор компанії Kracht.

Про Kracht

Компанія Kracht є всесвітньо відомим, сімейним підприємством, в якому працює більше 310 співробітників в Німеччині, а також 85 працівників в Китаї, США та Угорщини. Kracht розробляє, виробляє і продає шестеренні насоси й витратоміри для використання в вітрових турбінах, вимірювального і змішувального обладнання. Пропозиції компанії доповнені продуктами для мобільної і промислової гідравліки, призначених для використання в будівельній і сільськогосподарській техніці, машинобудуванні та ін.

www.kracht.eu

Зв’язок із компанією

У вас виникли запитання до команіїї Jungheinrich?
Будь-ласка, зв'яжіться з нами:

Подати заявку на отримання новин?

Якщо ви бажаєте підписатися на отримання наших новин, натисніть тут.