17.02.2017

Jungheinrich на виставці LogiMAT

Учасник з найбільшою експозицією на LogiMAT 2017. Оцифровка даних та налагодження зв’язків, автоматизація, безпека. В Jungheinrich інтралогістика 4.0 вже втілена в життя

З 14 по 16 березня 2017 року в місті Штутгарт (Німеччина) буде проходити виставка LogiMAT. Jungheinrich, займаючи 804 кв.м виставкової площі, вже не перший рік є експонентом з найбільшою експозицією. Цього разу ми представимо комплексні рішення з інтралогістики 4.0 для міжнародної аудиторії спеціалістів.

В павільйоні №9 на стенді 9B05 компанія продемонструє лінійку своїх продуктів та інноваційних рішень. Тут відвідувачі зможуть побачити комплексні пропозиції внутрішньоскладської логістики від Jungheinrich, які демонструють останні тенденції в області навантажувально-розвантажувального обладнання, логістичних систем, програмного забезпечення та цифрових рішень.

Jungheinrich пропонує своїм клієнтам індивідуальні рішення для складних задач: оцифровки даних, налагодження зв’язків та автоматизації. Кожен клієнт отримує найкраще рішення для задоволення своїх внутрішніх потреб. В Jungheinrich інтралогістика 4.0 вже втілена в життя.

На нашому стенді відвідувачі зможуть отримати практичний досвід, так як на виставці будуть продемонстровані в дії одні з наших останніх автоматичних машин – тягач  EZS350a і вертикальний комісіонер EKS215a.

______________________________________________________

Техніка Jungheinrich на виставці LogiMAT 2017

Електричний повідковий візок ERE – одна з новинок, що буде демонструватись на стенді Jungheinrich. Це самий компактний і швидкий візок з високими показниками вантажообігу. Він виконує свої задачі більш ефективно, ніж будь-який інший, представлений на ринку. Також на виставці можна буде побачити EMD115i: самий компактний в світі універсальний електричний штабелер з літій-іонним акумулятором, що номінований на отримання премії IFOY 2017 в категорії «Складське обладнання». Крім того, Jungheinrich представить новий річтрак ETV Q20 / Q25, що відрізняється своєю маневреністю і можливістю різноспрямованого руху. Він може працювати в умовах обмеженого простору і підіймати вантажі з шириною до  12 м на висоту до 10,7 м. Jungheinrich зміцнює свої лідируючі позиції, як постачальника логістичних систем, впровадженням на ринок автоматичних навантажувачів. EZS350a автоматичний тягач, який може бути легко інтегрований в уже існуючі виробничі структури і особливо вдало підходить для виконання стандартних транспортних задач, наприклад, для поставки продукції. EKS215a завдяки вилам, що регулюються, передбачений для перевезення спеціальних вантажів і закритих піддонів. Він також може застосовуватись для змішаних операцій поруч з роботою машин з ручним управлінням та пішоходами.

 

Оцифровка даних, Налагодження зв’язків та Автоматизація

Jungheinrich, спираючись на тенденції інтралогістики 4.0, займається створенням інноваційних продуктів та цифрових рішень. Все більше компаній приходять до висновку, що оптимізація їх складських процесів за рахунок автоматизації та цифрових рішень, надасть їм змогу нарощування виробничих потужностей. Завдяки системі управління складом (WMS) Jungheinrich пропонує для оптимізації складських маршрутів різноманітні інтралогістичні рішення (як початкового рівня, так і комплексні з можливістю інтеграції допоміжних модулей). ISM Online – система управління парком техніки, що дозволяє більш ефективно координувати логістичні процеси і може бути легко інтегрована у вже існуючу систему. В 2017 році Jungheinrich буде розширювати систему, шляхом приєднання модулю контролю доступу, а також управління батареями і технічного обслуговування. Ці елементи сприятимуть зниженню експлуатаційних витрат і підвищенню ефективності.

 

Безпека

Безпека завжди грала ключову роль для Jungheinrich. Кожен рік тільки в Німеччині нараховується більше 12 000 нещасних випадків за участі навантажувально-розвантажувального обладнання. Допоміжні системи забезпечують ефективне попередження нещасних випадків. Jungheinrich ставить безпеку людей на перше місце. Суть полягає в тому, що водії наших навантажувачів закінчують робочу зміну без будь-яких пошкоджень. Це означає, що компанія не несе додаткові витрати. Таким чином, Jungheinrich пропонуює широкий спектр рішень для захисту людей, машин та складського обладнання. Це камери, що розпізнають обличчя, системи допомоги оператору, цифрові рішення та консультаційні послуги (SAFEwalk).

 

Енергоефективність

Навантажувально-розвантажувальне обладнання від Jungheinrich не має собі рівних в енергоефективності серед машин, представлених на ринку. Технологія 2Shifts1Charge є яскравим прикладом чималого досвіду компанії в сфері ефективного використання енергії, а, завдяки застосуванню літій-іонної технології, Jungheinrich закріплює свої лідируючі позиції на ринку. В 2017році майже для всіх нових навантажувачів може бути застосована літій-іонна технологія (в якості опції). Таким чином, Jungheinrich розширить своє власне виробництво літій-іонних батарей.

 

Зв’язок із компанією

У вас виникли запитання до команіїї Jungheinrich?
Будь-ласка, зв'яжіться з нами:

Подати заявку на отримання новин?

Якщо ви бажаєте підписатися на отримання наших новин, натисніть тут.