27.10.2016

Новий електричний тягач EZS 350 - універсальна «робоча конячка» в сфері інтралогістики

• Енергоефективний електричний тягач EZS 350 від Jungheinrich з вантажопідйомністю до 5 тонн • Міцна конструкція, ергономічна збірка розроблені для зручного управління із застосуванням високих стандартів безпеки • "2Shifts1Charge" гарантія для стандартних батарей XL або, за бажанням, літій-іонна технологія з надзвичайно швидким часом зарядки • Найвища продуктивність і найнижче споживання енергії серед усіх тягачів, представлених в даний час на ринку • EZS 350 - це економічне рішення, так як експлуатується разом з причепами Jungheinrich

Jungheinrich виводить на ринок новий високопродуктивний тягач EZS 350, включаючи версію XL зі збільшеним об'ємом батареї для завантаження причепа вагою до 5 тонн. За основу цього надійного, універсального і надзвичайно економічного тягача був узятий горизонтальний комісіонер ECE з його відмінними елементами конструкції, обладнаного світлодіодними лампами і відображувачами. Оснащений високопродуктивним, енергозберігаючим двигуном (2,8 кВт трифазного змінного струму), тягач досягає швидкості до 8 км/год в завантаженому стані і 12,5 км/год без вантажу, оптимізуючи при цьому значення прискорення. Регенеративна гальмівна система подає енергію гальмування назад в батарею, тим самим збільшуючи час роботи. У порівнянні з іншими тягачами на ринку, EZS 350 досягає високої продуктивності, споживаючи при цьому мало енергії. Велика різноманітність батарей дозволяє машині підлаштуватись під будь-яке завдання й індивідуально визначити робочий час без необхідності зміни батареї.

EZS 350 також має версію XL, основною відмінністю якої є 24V свинцево-кислотна батарея "2Shifts1Charge", яка дає гарантію того, що заряду батареї вистачить на дві повні зміни без необхідності підзарядки. Тягач може бути додатково оснащений літій-іонною технологією для можливості здійснення підзарядки батареї в стислі терміни, що дозволяє виконувати роботи в 24-х годинному режимі три зміни підряд без заміни батареї. Акумулятор заряджається до 50% своєї ємності через 30 хвилин підзарядки і на 100% - через 80 хвилин.

Разом з підвищенням енергоефективності, Jungheinrich також приділив велику увагу надійності. Завдяки надвисоким переднім порогам шасі і пом'якшеній трансмісії, що зроблені з високоякісної сталі, EZS 350 підходить для найскладніших завдань.

Багатофункціональне кермо JetPilot  забезпечує легкість управління і ергономічність виконання роботи. Завдяки широкому діапазону регулювання, кермо може бути встановлене нижче, що робить його зручним для людей невисокого зросту. Допоміжна система curveCONTROL і вдосконалений центр ваги розроблені для стабільного і надійного рульового управління навіть в складних ситуаціях або при проходженні поворотів. Для більшої зручності EZS 350 може бути додатково оснащений пом'якшеною платформою для оператора, регульованою по висоті спинки, відкидним сидінням. Для операторів високого зросту  спеціально розроблена зручна платформа.

EZS 350 може бути використаний в якості транспортного засобу для внутрішніх перевезень і буксирування вантажу. Наприклад, причепами GTE і GTP можна безпосередньо керувати за допомогою підйому і опускання важеля, інтегрованого в кермо JetPilot. На 2-дюймовому дисплеї, оператор може стежити за процесом підйому/опускання причепів. На дисплеї відображається інформація про стан заряду акумулятора, кількості годин роботи, швидкості руху, коди помилок і надає оператору право вибору однієї з трьох програм руху. Для захисту від несанкціонованого використання, транспортний засіб додатково може бути оснащений системою EasyAccess, що дозволяє йому бути запущеним тільки при використання ПІН-коду або карти-транспондера.

Додаткові параметри безпеки включають в себе інтегровану систему освітлення DayLED, розроблену з метою зробити машину більш помітною в слабо освітлених залах, а також система Floor Spot, яка проектує на 3 метри вперед (перед тягачем) червону крапку, тим самим істотно знижуючи ризик зіткнень в ситуаціях з обмеженим кутом огляду.
Вдосконалені ергономіка і технології в наших EZS 350, гарантують безпечне та зручне виконання інтралогістичних операцій з високим ступенем економії та ефективності використання енергії.

Зв’язок із компанією

У вас виникли запитання до команіїї Jungheinrich?
Будь-ласка, зв'яжіться з нами:

Подати заявку на отримання новин?

Якщо ви бажаєте підписатися на отримання наших новин, натисніть тут.