Li-ion

Li-ion
Технологія лідерів

Літій-іонна технологія від Jungheinrich.

Літій-іонні акумулятори є революційними на ринку електричної вантажопідйомної техніки. І небезпідставно: високопотужні енергетичні елементи перевершують традиційні свинцево-кислотні акумулятори завдяки найвищим у світі експлуатаційним характеристикам та надзвичайній ефективності. Вони завжди забезпечують максимальну потужність. Тривала працездатність літій-іонних акумуляторів дозволить Вам стати лідером за показниками ефективності зберігання на складі та продуктивності вантажно-підйомної техніки. Швидка зарядка літій-іонних акумуляторів та відсутність необхідності технічного обслуговування забезпечують безперервну роботу. А їх тривалий строк служби означає, що Ви отримаєте від них багато користі. Jungheinrich надає на літій-іонні акумулятори 5-річну гарантію, що складає 10 000 годин експлуатації, що є унікальною пропозицією на ринку. Словом, використання літій-іонного джерела живлення від Jungheinrich дозволить Вам обігнати конкурентів.

Переваги літій-іонних акумуляторів, що помітні з першого погляду.

Висока продуктивність, швидка зарядка, відсутність необхідності технічного обслуговування, а також надзвичайно довгий строк служби - див. інфографіку, щоб дізнатись, як, шляхом використання літій-іонних акумуляторів, виграти перегони за досягнення найвищої ефективності зберігання на складі та продуктивності вантажно-підйомної техніки.

Переглянути інфограму ›

Максимальна потужність у будь-який час.

Стабільно високі експлуатаційні характеристики.

Літій-іонні акумулятори мають вищу продуктивність, ніж свинцево-кислотні акумулятори. Більша глибина розряду та заряду при постійному значенні напруги означають, що, навіть при низькому рівні заряду акумулятора, доступна більша потужність, ніж за використання свинцево-кислотних акумуляторів. Акумулятори відновлюють запас енергії під час гальмування, а вищий показник загального ККД дозволяє їм заощаджувати на 20 відсотків більше енергії. Крім того, зв'язок між акумулятором та зарядним пристроєм забезпечує ефективну та швидку зарядку.

Більш швидке повернення до роботи.

Надзвичайно короткий час зарядки.

Літій-іонні акумулятори завжди заряджені та готові до використання в різних режимах. Після проміжного заряджання, яке становить лише 30 хвилин, акумулятор на 24 В буде заряджений на 50% його потужності. Для акумулятора на 80 В це займе всього 53 хвилини. Акумулятор на 24 В повністю заряджається за 80 хвилин, а акумулятор на 80 В за 105 хвилин. Можливості підзарядки та проміжної зарядки, як, наприклад, під час перерв та простоїв, забезпечують цілодобову готовність Вашої техніки до роботи, а також підвищують гнучкість щоденної складської діяльності.

Готовність до роботи у будь-який час.

Без годин на очікування.

Літій-іонні акумулятори завжди готові до наступного кола. Немає необхідності в перервах. Вони зовсім не потребують технічного обслуговування та не виділяють газ. Таким чином, немає необхідності витрачати час чи гроші на технічне та поточне обслуговування або інші потреби інфраструктури. За використання літій-іонних акумуляторів простої також залишаться в минулому.

Втричі довша працездатність.

Завдяки надзвичайно довгому строку служби.

Так само як і хороший спринтер, літій-іонні акумулятори вражають на всіх етапах перегонів. Тому що ці акумулятори працюють втричі довше, ніж традиційні накопичувачі енергії. Їх надзвичайний робочий ресурс та незмінно високий показник ККД виправдовують Ваші інвестиції, а також забезпечують зменшення витрат на електроенергію. 

"В світовому масштабі жодна інша торгова марка не має більше літій-іонних промислових навантажувачів, що знаходяться в експлуатації, ніж Jungheinrich.

Ми є лідером у цій галузі та встановлюємо стандарти".

Д-р Ларс Бржоска (Lars Brzoska), член Правління з маркетингу та продажу, Jungheinrich AG

Максимальна продуктивність з командою найвищого рівня.

Відмінно синхронізована система.

Бігун світового класу потребує підтримки команди, щоб досягти найкращих результатів. Те ж саме стосується і літій-іонних акумуляторів. Повний потенціал досягається лише тоді, коли все прекрасно працює. Як єдиний постачальник систем для внутрішньовиробничої логістики, Jungheinrich пропонує повнокомплектну, об'єднану систему, в якій акумулятор, зарядний пристрій та транспортний засіб ідеально взаємодіють один з одним, значно зменшуючи потреби у потужності. Ми можемо досягти такого рівня досконалості, оскільки на даний час ми є єдиним виробником промислових навантажувачів у будь-якій точці світу, який виробляє власні літій-іонні акумулятори, а також впроваджує їх для Вас. Наш комплексний підхід означає, що ми підтримуємо Вас на кожному етапі Вашого літій-іонного проекту. Незалежно від того, чи йде мова про модернізацію одного навантажувача або переобладнання цілих парків вантажно-підйомної техніки. Наші консультанти готові допомагати Вам протягом усього процесу, від планування до впровадження.

Зв'язатися з нами:

Ідеальне координування на шляху до успіху.

Повнокомплектна система від Jungheinrich.

Jungheinrich забезпечує усім, що стосується літій-іонних технологій, з одного джерела:

акумулятори (1), зарядні пристрої (2), транспортні засоби (3) та інформаційно-консультаційні послуги (4).

Піонер у галузі літій-іонної технології. Серія готових до використання транспортних засобів, що знаходяться в експлуатації з 2011 року.

У змаганнях з електромобільності у внутрішньовиробничій логістиці концерн Jungheinrich впевнено зайняв провідне місце і освоїв літій-іонні технології, як ніхто інший. З самого початку 2011 року візок EJE 112i був першим за всю історію серійним та готовим до використання літій-іонним транспортним засобом; ми ретельно розробляли технологію в Jungheinrich Energy and Drive Systems (EDS), і постійно розширювали наш асортимент вилкових навантажувачів, що приводяться в дію літій-іонними акумуляторами. Майже весь наш парк тепер літій-іонний та готовий до використання.

Дізнайтеся більше про Jungheinrich EDS.

Досягайте цілей безпечно - кожен раз.

Безпечні літій-іонні акумулятори від Jungheinrich.

Завдяки літій-іонним акумуляторам від Jungheinrich, Ви зможете безпечно проходити кожне коло перегонів. Наші акумулятори виготовляються з використанням найбільш безпечного хімічного складу акумуляторних елементів - літій-залізо-фосфатного. Вони не токсичні та не виділяють газ. Наша спеціально розроблена система керування акумулятором використовує високоточні функції для моніторингу кожного акумуляторного елемента та обережно вимикається в разі небезпеки. Наш відділ по роботі з клієнтами здійснює транспортування та утилізацію, забезпечуючи максимальну безпеку для персоналу та обладнання.

Основне застосування

Спортивне зростання в команді.

EFG з літій-іонною технологією.

Майже весь парк Jungheinrich є літій-іонним та готовим до використання. Включаючи наші вилкові електронавантажувачі з противагою тип EFG. На додаток до наших перевірених свинцево-кислотних акумуляторів, тепер Ви можете використовувати потужні літій-іонні акумулятори на 80 В (500 А). Швидка зарядка, відсутність необхідності технічного обслуговування, а надзвичайно довгий строк служби гарантують, що EFG з літій-іонною технологією буде завжди на один крок попереду, завдяки більш високій продуктивності та ефективності використання енергії.

Дізнайтеся більше про EFG

Комплектування замовлень з максимальною продуктивністю.

EKS з літій-іонним акумулятором (48 В).

Jungheinrich постійно збільшує кількість серійних навантажувачів в яких використовується літій-іонна технологія. Наш вертикальний комісіонер серії 3 EKS з інноваційним літій-іонним акумулятором на 48 В гарантує високопродуктивну, безпечну та енергоефективну роботу з комплектування вантажів. Все це стало можливим завдяки швидкому заряджанню, відсутності потреби в технічному обслуговуванні, а також надзвичайно тривалому строку служби.

 

Дізнайтеся більше про EKS

Багатообіцяючий початок за використання літій-іонного джерела живлення.

Як я можу покращити продуктивність на моєму складі?