EFG-Special en

EFG.
Енергія для досягнення кращих результатів.

Ефективність – це EFG.

Наші маневрені й універсальні електронавантажувачі забезпечують максимальну продуктивність при мінімальному споживанні енергії. Це досягається завдяки новітнім трифазним двигунам змінного струму та нашій інноваційній концепції PURE ENERGY.

Незалежно від того, обираєте ви інноваційну літій-іонну технологію або нашу перевірену свинцево-кислотну батарею, EFG дозволить вам скоротити витрати в довгостроковій перспективі, в той час як виконання складських операцій буде ще ефективнішим.

Основні переваги EFG:

Ефективність: максимальна продуктивність при мінімальному споживанні енергії завдяки нашій унікальній концепції PURE ENERGY.

Варіанти батарей:

 • EFG з літій-іонною батареєю: технологія майбутнього для більш швидкого заряджання, тривалого терміну служби з 5-річною гарантією *, відсутність необхідності обслуговування.
 • EFG зі свинцево-кислотною батареєю: робота протягом двох змін без заміни батареї завдяки нашій технології 2Shifts1Charge.
 • Заміна літій-іонної батареї: завдяки однаковим розмірам батарей їх заміна проводиться швидко і легко.

Ергономічність: комфортне робоче місце, відмінна видимість, інтуїтивно зрозуміле управління і різні допоміжні системи.

 

Безпека: численні додаткові системи захищають людей, вантаж та обладнання складу.

*При максимальних показниках в 10 000 мотогодин за 5 років експлуатації.

Модельний ряд EFG.

 

Максимальна продуктивність
з літій-іонною технологією майбутнього.

 

Робота протягом двох змін без заміни батареї завдяки нашій технології 2Shifts1Charge, яка довела свою ефективність при застосуванні свинцево-кислотних акумуляторів.

Вища ефективність.
Нижчі витрати.

Енергоефективність від Jungheinrich: EFG з літій-іонною технологією.

Лідери повинні вести за собою. І ми робимо це за допомогою поєднання наших універсальних EFG з ефективною технологією літій-іонних батарей. Jungheinrich , як єдиний постачальник послуг інтралогістики, розробляє і виробляє власну продукцію: від літій-іонних батарей до зарядних пристроїв. Таким чином, ми впевнені в тому, що акумулятор відмінно взаємодіє з навантажувачем, а також із зарядним пристроєм. Оптимальний зв'язок між усіма компонентами забезпечує тривалий термін служби і низькі витрати для EFG з літій-іонною технологією.

Зробіть вибір сьогодні і отримайте прибуток завдяки потужності наших EFG з літій-іонною технологією!  Покупка або оренда, незалежно від цього, Ви отримуєте інноваційну та високоефективну літій-іонну технологію для вашого бізнесу.

Як експерт в області інтралогістики, ми володіємо великим парком навантажувачів EFG, що працюють на літій-іонних акумуляторах. Ми запрошуємо вас протестувати моделі з LI-ION і використати всі переваги технології.

Покупка: наша пропозиція.

Ваші переваги:

 • Економія витрат і часу: нема необхідності в заміні батареї. Ви можете зарядити акумулятор повністю або скористатися можливістю проміжного заряджання, таким чином отримуючи вигоду завдяки високому рівню готовності навантажувача до роботи.
 • Безпека: мінімальна ймовірність виникнення пошкоджень.
 • Нульове обслуговування: немає необхідності в технічному обслуговуванні, так як, наприклад, у випадку зі свинцево-кислотними батареями.
 • Ефективне інвестування: термін служби літій-іонних акумуляторів в три рази довший в порівнянні зі стандартними свинцево-кислотними батареями.
 • Гарантія викупу: гарантія викупу після закінчення погодженого терміну експлуатації - 100% прозоре інвестування.
 • Гарантія 5 років: для наших літій-іонних батарей *.

*При максимальних показниках в 10 000 мотогодин за 5 років експлуатації.

Купити!

Дізнайтеся більше про індивідуальні варіанти покупки в даний час.

Оренда: наша пропозиція.

Ваші переваги:

 • Ліквідність: високі показники ефективності при невеликих капіталовкладеннях, що дозволяє використовувати кошти для інших інвестиційних проектів.
 • Пакет «все в одному»: максимальний рівень готовності навантажувача і батареї завдяки літій-іонній технології, що не потребує технічного обслуговування, і повній сервісній підтримці.
 • Впевненість в майбутньому: новітні пристрої та технології завжди готові до використання.
 • Відсутність ризику: користуйтесь, не купуючи.

Орендувати!

Дізнайтеся більше про наші варіанти оренди в даний час.

Заміна.
Крок в майбутнє.

Просто здійсніть заміну та насолоджуйтеся перевагами: програма заміни батареї для літій-іонної технології.

У вас є навантажувачі EFG, що працюють на свинцево-кислотних батареях, і ви хочете перейти на літій-іонну технологію майбутнього? Вже сьогодні ви можете замінити свій парк техніки, оскільки розміри літій-іонних акумуляторів ідентичні габаритам батарей, що вже експлуатуються вами. Тепер можна швидко і легко підвищити продуктивність своїх навантажувачів, а це значить, що ви отримуєте прибуток миттєво і без зусиль, завдяки перевагам інтелектуальної літій-іонної технології,  що не потребує технічного обслуговування.

Ваші переваги:

 • Легка заміна: однаковий розмір батареї.
 • Технологія майбутнього: прискорений час заряджання, більш тривалий термін служби.
 • Нульове обслуговування: немає необхідності в технічному обслуговуванні, так як, наприклад, у випадку зі свинцево-кислотними батареями (контроль рівня води).
 • Гарантія 5 років: для наших літій-іонних батарей *.

*При максимальних показниках в 10 000 мотогодин за 5 років експлуатації.

Час заміни!

Дізнайтеся більше про наші швидкі і прості варіанти заміни.

Більше енергії.
Нижчі витрати.

Робота в дві зміни без заміни батареї: EFG зі свинцево-кислотними акумуляторами.

Ви віддаєте перевагу використанню перевіреній свинцево-кислотній батареї? Тоді розроблена Jungheinrich концепція 2Shifts1Charge є ідеальним рішенням для вас. Оснащені новітніми трифазними двигунами змінного струму і нашій інноваційній концепції PURE ENERGY, навантажувачі EFG відпрацьовують дві зміни (16 годин) без підзарядки або заміни батареї. Ви економите дорогоцінний час й енергію, знижуючи при цьому експлуатаційні витрати.

Покупка: наша пропозиція.

Ваші переваги:

 • Зниження витрат: заміна батареї не займає багато часу.
  З 2Shifts1Charge ви економите до 50% витрат.
 • Ефективність: підвищення продуктивності.

Купити!

Дізнайтеся більше про можливості покупки EFG зі свинцево-кислотними акумуляторами в даний час.

Оренда: наша пропозиція.

Ваші переваги:

 • Ліквідність: високі показники продуктивності при невеликих капіталовкладеннях, що дозволяє використовувати кошти для інших інвестиційних проектів.
 • Відсутність ризику: користуйтесь, не купуючи. Інноваційні технології при низьких витратах.

Орендувати!

Дізнайтеся більше про наші пропозиції по оренді EFG зі свинцево-кислотними акумуляторами в даний час.