0 800 75 1 583 Гаряча лінія сервісного відділу Безкоштовний номер
Форма зворотного зв’язку
Розсилка новин
Service_Technician_Action
Оригінальні аксесуари та додаткове обладнання

Дообладнання / аксесуари

Нові вимоги щодо безпеки, зміни у складських і логістичних процесах чи законодавстві часто призводять до того, що також змінюються вимоги до навантажувачів і складської периферії. Для задоволення нових потреб часто вистачає простих аксесуарів. 

Ваші переваги:

  • компетенція виробника;
  • великий вибір продукції: завжди є рішення, що відповідають вашим вимогам;
  • підвищення продуктивності та рівня безпеки на складі.

Оригінальне додаткове обладнання від Jungheinrich

Протягом усього життевого циклу навантажувача самто змінюються вимоги о нього. Це може бути пов’язано зі зміною області використання навантажувача, новими вимогами щодо безпеки праці чи вимогами законодавства. Потреба у збільшенні продуктивності та ефективності часто теж може бути стимулом для оптимізації чи адаптації робочих процесів.

У багатьох випадках адаптувати склад до нових вимог можна швидко і без великих витрат за допомогою простих комплектів додаткового обладнання. З цих питань вас завжди може проконсультувати кваліфікований сервісний інженер Jungheinrich, готовий устаткувати ваш навантажувач чи секцію складу відповідно до ваших вимог.

За допомогою додаткового обладнання  Jungheinrich допомагає своїм клієнтам знаходити оптимальні шляхи вирішення нових проблем і адаптуватися до нових потреб. 

Дізнайтеся більше про оригінальні аксесуари та додаткове обладнання від Jungheinrich. Зв’яжіться з нами просто зараз.

Дооснащення літій-іонними акумуляторами

Як піонер у галузі інтралогістики, маючи власні відділи досліджень і розробки, а також виробництво акумуляторів, Jungheinrich пропонує вам усі свої знання та досвід використання літій-іонних акумуляторів.
Переобладнайте свої навантажувачі на літій-іонні акумулятори просто зараз — і ви збільшите час їх роботи за рахунок максимальної енергоефективності.

Наші літій-іонні акумулятори вирізняються з-поміж інших надзвичайною енергоефективністю і водночас тривалим строком служби.

Дізнатися більше