12.02.2018

Jungheinrich отримав чотири нагороди IFOY в категоії «Кращий в логістиці».

· Компанія з  найбільшою кількістю фіналістів в конкурсі IFOY

· Нагорода в категорії «Складська техніка», “Реалізовані рішення для складу» та «Новина року»

· Сертифікати ІFOY, як доказ інноваційного лідерства Jungheinrich

 

В Ганновері концерн Jungheinrich був удостоєний нагороди в категорії «Кращий в інтралогістиці». Нагорода була присуджена за логістичні продукти та рішення в категоріях «Складська техніка», «Реалізовані складські рішення» і «Новинка року». Горизонтальний комплектувальник замовлень ECE ​​225 з системою управління «easyPILOT Follow», високопродуктивний тягач EZS 7280, зарядний пристрій SLH 300 та проект по розширенню центрального складу компанії «Keller & Kalmbach» стали фіналістами конкурсу IFOY 2018 (International Forklift Truck of the Year). Цього року Jungheinrich став єдиним виробником, що вступив у змагання за бажану премію IFOY - яка щорічно визнає кращі логістичні рішення в світі - одночасно з чотирма продуктами та рішеннями.

 

Др. Ларс Бржоска, Член правління з маркетингу та продажу в Jungheinrich AG, пояснює: «Чотири номінації в трьох категоріях знову підтверджують нашу інноваційну силу в галузі інтралогістіки. Ми є виробником, інженером-механіком, постачальником логістичних систем, а також розробником програмного забезпечення в одному. Завдяки нашим інноваційним і ефективним логістичним рішенням ми максимізували переваги для наших клієнтів».

 

Система керування easyPILOT Follow
Система керування easyPILOT Follow була відмічена сертифікатом IFOY в номінації Кращий к інтралогістиці «Складський навантажувач» Це напівавтоматична система керування, що дозволяє горизонтальному комплектувальнику Jungheinrich ECE 225 автоматично рухатися за своїм оператором. Оператор, в свою чергу несе блок керування в кармані або на поясі брюк і може повністю зосередитися на процесі комплектування. Підключений комплектувальник ЕCE позиціонує себе так, що б товари можна було зручно розташувати в потрібному місці на вилах. Техніка завжди знаходиться в місці підбору вантажів. Він слідує за оператором під час руху вперед і зупиняється в правильному місці. Ця система виключає багаторазові часті підйоми і спуски та більш тривалі поїздки від місця підбору до комплектувальника замовлень і назад. Система управління easyPILOT забезпечує безпомилкові процеси комплектування вантажів і максимальну ефективність на складі.

 

Високопродуктивний тягач EZS 7280
Тягач EZS 7280 є другим продуктом Jungheinrich, номінованим в категорії «Складська техніка». 28 тонний буксирний тягач, який був розроблений для використання в тяжких умовах в аеропортах, в промисловості або в логістиці, встановлює нові стандарти електричних тягачів. Завдяки високому крутному моменту, тягач призначений для роботи з великими вантажами на рампі.

Автоматичне гальмо, захист від скочування назад і помічник на підйомах дозволяють без проблем зупинятися і стартувати на рампі. Особлива ефективність забезпечується за рахунок використання нової літієво-іонної батареї 500 Ач. Тягач EZS 7280 може рухатися зі швидкістю 25 kм /год і особливо добре працює на пандусах. Це робить його реальною електричною альтернативою звичайним тягачам з двигунами внутрішнього згоряння. Завдяки компактним розмірам і крутому куту повороту тягач EZS 7280 може ефективно працювати навіть в умовах обмеженого простору. Безпека забезпечується за рахунок використання систем допомоги.

 

Проект по розширенню центрального складу компанії Keller & Kalmbach
У категорії «Реалізовані складські рішення», Jungheinrich був номінований за проект по розширенню центрального складу компанії Keller & Kalmbach в місті Хільпольтштайн на півдні від Нюрнберга. Як генеральний підрядник Jungheinrich реалізував проект по розширенню багатоповерхового складу за 5 - 10 днів без єдиного дня затримок. Спочатку дворядний автоматичний склад дрібних деталей було розширено до шести рядів. На додаток до цього був побудований новий склад лотків на 15 000 комірок для зберігання. Рішення Jungheinrich включають в себе комплекс комп'ютерної обробки баз даних, інтерфейси до системи ERP і управління логістичними процесами WMS Jungheinrich.

 

 

Зарядний пристрій SLH 300
Четверту нагороду Jungheinrich отримав високотехнологічний зарядний пристрій SLH 300 в категорії "Новинка року". Даний зарядний пристрій характеризується широким розмаїттям напруги, численним вибором опцій і високим ступенем ефективності. Завдяки великій різноманітності опцій, пристрій забезпечує оптимальне співвідношення ціни і продуктивності для будь-яких випадків застосування: Пристрій SLH 300 доступний з 15В,  24В, 48В та 80В. Зарядний пристрій забезпечує максимальну комфорт для користувача. Воно є з безліччю обраних додаткових опцій, таких як графічний дисплей або контролер системи Акваматік. Унікальною в конкурсі, стала інтелектуальна система наповнення водою через датчик рівня: у випадку якщо рівень води занадто малий, Акваматік подає сигнал через зарядний пристрій. Завдяки цьому вода автоматично поповнюється. В результаті збільшується термін служби акумулятора, що знижує витрати для користувача.

 

Про премію IFOY
IFOY, завдяки технічній експертизі, вважається провідною інноваційною премією в області інтралогістіки. Щороку переможці обираються незалежним журі, яке складається з провідних міжнародних експертів-журналістів. Рішення ґрунтується на нейтральному тесті та наукових перевірках інновацій. Обидва тести порівнюють фіналістів з відповідними конкуруючими пристроями. Спонсором премії IFOY, яка знаходиться під патронатом Федерального міністерства з економічних питань та енергетики, є Асоціація з обробки матеріалів і внутрішньо складської логістики VDMA. В цілому сім перемог з 2013 року, Jungheinrich в даний час очолює список переможців IFOY.

Зв’язок із компанією

У вас виникли запитання до команіїї Jungheinrich?
Будь-ласка, зв'яжіться з нами:

Подати заявку на отримання новин?

Якщо ви бажаєте підписатися на отримання наших новин, натисніть тут.